Απευθυνόμαστε στον καλύτερο Αντιδήμαρχο Καθημερινότητας και πρασίνου Θωμά Ηλιάδη και του μεταφέρουμε το αίτημα των κατοίκων της Χρύσας στην ...
Απευθυνόμαστε στον καλύτερο Αντιδήμαρχο Καθημερινότητας και πρασίνου Θωμά Ηλιάδη και του μεταφέρουμε το αίτημα των κατοίκων της Χρύσας στην «Ανοιχτή γραμμή» του Next tv (σ.σ. Μετά την τοποθέτηση του κάδου που αντικατέστησε ήδη τον σπασμένο..), προκειμένου να καθαριστεί από τα χόρτα ο περιβάλλοντας χώρος των Νεκροταφείων και να μπορούν οι άνθρωποι να πηγαίνουν να ανάβουν ένα κεράκι για τους ανθρώπους τους...!
Είμαστε σίγουροι ότι ο ακούραστος Θωμάς θα το «φροντίσει» και αυτό! Γιατί ούτως ή άλλως, είναι πανταχού παρών...
Δεν υπάρχουν σχόλια