Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Τοπείρου, σας καλεί να συμμετέχετε στην τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου την 30η Μα...
Ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Τοπείρου, σας καλεί να συμμετέχετε στην τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου την 30η Μαΐου 2024, ημέρα Πέμπτη και ώρα 14:00 στην αίθουσα συνεδριάσεων του Δημοτικού Συμβουλίου στο Εύλαλο (Δημαρχείο), σύμφωνα με τις διατάξεις του άρθρου 67 του Ν. 3852/2010, όπως αντικαταστάθηκε από το άρθρο 74 του Ν. 4555/2018 για συζήτηση και λήψη απόφασης στα παρακάτω θέματα της ημερήσιας διάταξης
ΘΕΜΑ 1ο: 6η Αναμόρφωση Προϋπολογισμού οικ. έτους 2024. (Εισήγηση: Προϊστάμενος Οικονομικών Υπηρεσιών).
ΘΕΜΑ 2ο: Έγκριση έκθεσης απολογισμού εσόδων- εξόδων A΄ τρίμηνο 2024. (Εισήγηση: Προϊστάμενος Οικονομικών Υπηρεσιών).
ΘΕΜΑ 3ο: Έγκριση για έκδοση χρεωστικής κάρτας και εξουσιοδότηση για την υπογραφή της σχετικής σύμβασης με την Τράπεζα Πειραιώς. (Εισήγηση: Προϊστάμενος Οικονομικών Υπηρεσιών).
Δεν υπάρχουν σχόλια