facebook

PRESS ROOM

Επίσημα όλοι οι υποψήφιοι της Κίνησης “ΞΑΝΘΗ για ΌΛΟΥΣ”


Πλήρη φάκελο με τους υποψηφίους συμβούλους, κατέθεσε χθες 5 Μαΐου, στο Πρωτοδικείο Ξάνθης η Κίνηση «ΞΑΝΘΗ για ΌΛΟΥΣ» με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Ξάνθης Σάββα Μελισσόπουλο.

Ο φάκελος περιείχε τα ονόματα 96 ενεργών πολιτών της Ξάνθης. Ονόματα με κύρος και αξιοπιστία, με επιτυχημένες επιστημονικές και επαγγελματικές διαδρομές, πρόσωπα νέα και άφθαρτα πολιτικά, που θα υπηρετήσουν τους συμπολίτες μας με αίσθημα ευθύνης, πίστη και αφοσίωση στο όραμα, τα ιδανικά και το αξιακό σύστημα του συνδυασμού, και πάντα με πυξίδα τις αρχές της δικαιοσύνης, της ισονομίας και της διαφάνειας.
«ΞΑΝΘΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ»

Τα ονόματα των υποψηφίων ανά εκλογική περιφέρεια έχουν ως εξής:
ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΑΜΠΕΔΗΝ ΟΓΛΟΥ ΕΜΡΟΥΛΛΑΧ του ΤΑΧΣΗΝ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΓΚΙΟΥΝΕΛΗ (ΜΟΥΦΗΤ) του ΑΡΗΦ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΑΥΓΟΥΛΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ , Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΑΧΜΕΤΣΗΚ ΠΕΛΗΝ του ΧΑΜΔΗ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΑΧΜΕΤΣΙΚ ΜΠΕΝΓΚΙΟΥΛ του ΑΧΜΕΤ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΒΡΕΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΓΚΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (ΤΑΚΗΣ) του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΔΕΤΣΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΖΙΑΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΝΥΜΦΟΔΩΡΑ (ΔΩΡΑ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΙΛΕΜΟΣΟΓΛΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΝΤΑ) του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΙΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΡΙΤΩΝΑ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΚΑΡΑ ΑΧΜΕΤ του ΜΟΥΜΙΝ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΣΑΒΒΑ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΚΟΥΡΟΥ ΧΑΛΗΛ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΒΑΛΙΑ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΛΑΪΝΑ-ΤΕΤΟΥ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΜΠΟΥΝΑΡΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΟΣΜΑΝ ΟΓΛΟΥ ΣΙΠΕΛ του ΖΕΚΗ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ (ΦΑΝΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης,
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΒΙΤΑΛΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΚΑΓΚΩΝΗ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΠΑΡΣΑΝΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΠΑΣΒΑΝΤΗ – ΤΟΤΙΕΦ ΘΩΜΑΗ του ΠΕΤΡΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΡΕΚΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ – ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΣΑΒΒΑΝΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΣΑΛΗ ΟΓΛΟΥ ΙΟΥΣΤΡΕΦ του ΓΙΑΣΑΡ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΣΤΑΥΡΑΚΑΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΣΤΑΥΡΙΔΟΥ – ΨΕΜΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ (ΜΑΡΙΑΝΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ (ΛΙΑΝΑ) του ΙΩΑΝΝΗ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΕΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΖΑΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΖΟΝΤΖΟΡΟΒΑ – ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΒΙΟΛΕΤΑ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΟΠ ΣΙΝΑΝ του ΙΣΜΕΤ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΟΣΟΥΝ ΟΓΛΟΥ ΚΑΝΣΙΖ του ΑΧΜΕΤ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΟΣΧΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΣΑΪΡΟΓΛΟΥ ΜΑΝΙΩ (ΜΑΝΙΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΣΑΡΕΚΤΣΗ ΤΖΕΝΑΝ του ΣΑΛΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΤΣΕΤΙΝΕΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΦΑΚΑΣ ΘΕΡΑΠΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΦΩΤΗ – ΟΡΦΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΧΑΡΔΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΧΑΤΖΗΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΞΕΝΟΚΡΑΤΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΗΛΙΑ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Ξάνθης
ΧΟΥΣΕΙΝ ΟΓΛΟΥ ΤΙΜΟΥΡ του ΧΟΥΣΝΗ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης
ΨΩΜΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ, Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος Ξάνθης

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Σταυρούπολης
ΚΕΤΣΙΕΜΕΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος Σταυρούπολης

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΑΝΘΗΣ

ΑΡΗΦΟΓΛΟΥ ΧΑΦΙΖΕ του MOYMIN, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΑΧΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΟΥΑΤ του ΜΟΥΣΤΑΦΑ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΑΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΑΧΜΕΤ του ΤΟΥΝΤΣΑΪ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΒΕΡΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΓΙΑΝΝΑΚΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΔΑΒΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΕΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΕΝΓΚΙΝ (ΝΤΙΝΟΣ) του ΓΙΟΥΤΖΕΛ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΚΑΡΑ-ΧΟΤΖΑ ΛΕΪΛΑ του ΣΑΜΠΡΗ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΚΟΤΑΡΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΜΕΪΜΑΡΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΝΕΟΧΩΡΙΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του KΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΣΙΑΚΗΡ ΟΓΛΟΥ ΕΡΤΖΑΝ του ΧΑΣΑΝ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΤΗΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΤΡΑΧΑΝΕΛΗ–ΣΕΚΕΡΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ του ΜΑΥΡΟΥΔΗ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΤΣΑΪΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠENH) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΓΙΑΣΑΡ του ΣΑΜΗ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΧΑΡΙΤΙΔΟΥ ΝΑΤΕΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΧΑΣΑΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΕΥΜΟΙΡΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΦΩΤΙΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) του ΚΥΡΙΑΚΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΛΑΧΑΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΜΠΕΖΕΜΕΡΛΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΝΑ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΡΕΪΖΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ KΙΜΜΕΡΙΩΝ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΚΑΛΦΑ ΑΧΜΕΤ του ΧΑΣΑΝ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΚΙΡΤΖΑΛΗ ΦΑΤΜΕ του ΧΙΛΜΗ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας
ΜΠΑΝΤΑΚ ΦΕΡΑΤ του ΧΑΣΑΝ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΡΑΜΑΔΑΝ του ΧΑΣΑΝ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΣΟΦΤΑ ΕΜΒΕΡ του ΧΑΣΑΝ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΤΑΧΗΡ ΧΑΣΑΝ του ΧΑΛΗΛ, Υποψήφιος Σύμβουλος Κοινότητας
ΤΟΠ ΣΑΛΗ ΛΟΥΝΙΦΕΡ του ΧΑΣΗΜ, Υποψήφια Σύμβουλος Κοινότητας


On Air Media Group

On Air Media Group

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.