facebook

PRESS ROOM

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα


Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 25 έως και 31 Μαρτίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:


ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ
26/03/2019
Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι
19.00 -02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
27/03/2019
Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή
19.00 – 02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
28/03/2019
Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα
08.00 – 15.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
29/03/2019
Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο
08.00 -14.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
30/03/2019
Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά
08.00 -14.00
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ
26/03/2019
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
27/03/2019
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι
07.00–14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
28/03/2019
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά
07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
29/03/2019
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
17.00–24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
30/03/2019
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
08.00–13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
25/03/2019
Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης, Παραλιακή ζώνη
Ξυλαγανής-Μαρώνειας, ΄Aγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλίας



09.00–16.00
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΤΡΙΤΗ
26/03/2019
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή


17.00–23.00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
27/03/2019
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08.00–14.00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
28/03/2019
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

08.00–14.00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
29/03/2019
Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

08.00–14.00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ

31/03/2019
Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης, Παραλιακή ζώνη
Ξυλαγανής, Μαρώνειας, ΄Aγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλίας

17.00–23.00

Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

25/3/2019

Α΄ΚΑΜ

Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος,                       Γλαύκη
18.00-01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΤΡΙΤΗ

26/3/2019

Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο ,Γρήγορο,
Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.
18.00-01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)


Β΄ΚΑΜ
Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα,
Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο
18.00-01.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ
27/3/2019

Α΄ΚΑΜ
Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό,
Παλαιός και Νέος Ζυγός,
Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,
Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
18.00-01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)


Β΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν.Εράσμιο, Όλβιο
18.00-01.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

28/3/2019

Α΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά,Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα
18.00-01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)


Β΄ΚΑΜ
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο
08.00-15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

29/3/2019

Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο,
Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια,
Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή,
Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
18.00-01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)


Β΄ΚΑΜ
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες,
Τέμενος
18.00-01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ
30/3/2019


Α΄ΚΑΜ

Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο
08.00-15.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

ΚΥΡΙΑΚΗ
31/3/2019


Β΄ΚΑΜ
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα,Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι,Τοξότες,Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
18.00-01.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

On Air Media Group

On Air Media Group

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.