Widget by:Blogger Tips
PRESS ROOM
recent

Ο Κατσικογιάννης σφυρίζει το Ξάνθη-Παναιτωλικός

Ο Αλέξανδρος Κατσικογιάννης από την Ήπειρο θα σφυρίξει το παιχνίδι της Κυριακής ανάμεσα στον στην Ξάνθη και τον Παναιτωλικό την Κυριακή. Βοηθοί του Κατσικογιάννη θα είναι ο Δ. Τάτσης και ο Γ. Πασχάλης, με 4ο διαιτητή τον Αθανάσιο Σέζο

Ο διεθνής ρέφερι Γιώργος Κομίνης θα σφυρίξει την αναμέτρηση της Τούμπας ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ με την ΚΕΔ να επιλέγει τον έμπειρο και διεθνή διαιτητή από την Θεσπρωτία.

Ο Κομίνης στο παρελθόν έχει σφυρίξει και άλλα παιχνίδια ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και την ΑΕΚ μεταξύ των οποίων ο περσινός τελικός Κυπέλλου ενώ ήταν 4ος στο ντέρμπι που δεν ξεκίνησε ποτέ ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό.

Βοηθοί του κ. Κομίνη θα είναι ο Ηλίας Αλεξέας και ο Κωνσταντίνος Ποντίκης, με 4ο διαιτητή τον Δημήτρη Στυλιαρά.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο 10/3

15:00 ΑΕΛ-Κέρκυρα
Διαιτητής: Δημήτριος Θάνος (ΕΠΣ Γρεβενών)
Βοηθοί: Δ. Ευθυμιάδης (ΕΠΣ Πιερίας), Ι. Σίπκας (ΕΠΣ Πέλλας)
4ος: Στέφανος Κουμπαράκης (ΕΠΣ Θράκης)

17:15 Πανιώνιος-Ατρόμητος
Διαιτητής: Αριστείδης Βάτσιος (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής)
Βοηθοί: Ι. Κουράκης (ΕΠΣ Ηρακλείου), Α. Φωτόπουλος (ΕΠΣ Αθηνών)
4ος: Αναστάσιος Παπαπέτρου (ΕΠΣ Αθηνών)

19:30 Παναθηναϊκός-Αστέρας
Διαιτητής: Εμμανουήλ Σκουλάς (ΕΠΣ Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Ρ. Μπούξμπαουμ (ΕΠΣ Ανατολικής Αττικής), Κ. Νικολαϊδης (ΕΠΣ Μακεδονίας)
4ος: Αλέξανδρος Τσαμούρης (ΕΠΣ Πειραιά)

Κυριακή 11/3

15:00 Πλατανιάς-Ολυμπιακός
Διαιτητής: Γεώργιος Τζοβάρας (ΕΠΣ Φθιώτιδας)
Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (ΕΠΣ Αρκαδίας), Α. Πυλαρινός (ΕΠΣ Ζακύνθου)
4ος: Γεώργιος Λάμπρου (ΕΠΣ Εύβοιας)

17:15 Ξάνθη-Παναιτωλικός
Διαιτητής: Αλέξανδρος Κατσικογιάννης (ΕΠΣ Ηπείρου)
Βοηθοί: Δ. Τάτσης (ΕΠΣ Ηπείρου), Γ. Πασχάλης (ΕΠΣ Ηπείρου)
4ος: Αθανάσιος Σέζος (ΕΠΣ Κιλκίς)

17:15 Λαμία-Λεβαδειακός
Διαιτητής: Αθανάσιος Τζήλος (ΕΠΣ Λάρισας)
Βοηθοί: Χ. Κουρομπύλια (ΕΠΣ Δυτικής Αττικής), Α. Γρεβένης (Χαλκιδικής)
4ος: Δημήτριος Καραντώνης (ΕΠΣ Ημαθίας)

19:30 ΠΑΟΚ-ΑΕΚ
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (ΕΠΣ Θεσπρωτίας)
Βοηθοί: Η. Αλεξέας (ΕΠΣ Μεσσηνίας), Κ. Ποντίκης (ΕΠΣ Πρέβεζας)
4ος: Δημήτριος Στυλιαράς (ΕΠΣ Αιτ/νίας)

Δευτέρα 12/3

19:30 ΠΑΣ Γιάννινα-Απόλλων Σμύρνης
Διαιτητής: Ιωάννης Παπαδόπουλος (ΕΠΣ Μακεδονίας)
Βοηθοί: Λ. Δημητριάδης (ΕΠΣ Μακεδονίας), Γ. Κελαζόγλου (ΕΠΣ Χαλκιδικής)
4ος: Αριστομένης Κουτσιαύτης (ΕΠΣ Άρτας)


ThrakiToday Xanthi

ThrakiToday Xanthi

Από το Blogger.