Widget by:Blogger Tips
PRESS ROOM
recent

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης



Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 4 έως 10-9-2017)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 4 έως και 10 Σεπτεμβρίου του έτους 2017) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

 ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
04/09/2017
Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς
19.00-02.00
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ
05/09/2017
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι
19.00-02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
06/09/2017
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή
08.00-15.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
07/09/2017
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα
08.00-15.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08/09/2017
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο
08.00-14.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
09/09/2017
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά
08.00-14.00
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
04/09/2017
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια
17.00–24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΤΡΙΤΗ
05/09/2017
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
06/09/2017
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι
07.00–14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
07/09/2017
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά
07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08/09/2017
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
17.00–24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
09/09/2017
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
08.00–13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
04/09/2017
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά
17.00–00.00
Α.T. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ
05/09/2017
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή
08.00–14.00
Α.Τ. AΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
06/09/2017
Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο
17.00–00.00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
07/09/2017
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
08.00–14.00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
08/09/2017
Παραλιακή ζώνη
Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης-Γλυφάδας
08.00–14.00
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
10/09/2017
Παραλιακή ζώνη
Ξυλαγανής-Μαρώνειας-Aγίου Χαραλάμπους-Πλατανίτη
17.00–00.00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
4/9/2017
Α΄ΚΑΜ
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
Β΄ΚΑΜ
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Σέλερο, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι.
09.00 – 15.00
Α.Τ ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΤΡΙΤΗ
5/9/2017
Α΄ΚΑΜ
Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Κιμμέρια, Σούνιο.
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
Β΄ΚΑΜ
Παραλία Ερασμίου, Παραλία Μυρωδάτου, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μαγγάνων, Παραλία Μάνδρας, Μυρωδάτο, Άβδηρα, Πόρτο Λάγος, Μάνδρα, Μάγγανα.
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
6/9/2017
Α΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Εξοχή, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Παραλία Ερασμίου, Άβατο, Ν. Εράσμιο.
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
Β΄ΚΑΜ
Ν.Κεσσάνη, Συδινή, Σέλινο, Σούνιο, Σέλερο, Λευκόπετρα, Πολύσιτος, Φίλια, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου, Παραλία Μαγγάνων.
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
7/9/2017
Α΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου.
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
Β΄ΚΑΜ
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά, Κομνηνά.
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8/9/2017
Α΄ΚΑΜ
Σέλερο, Πολύσιτος, Λευκόπετρα, Σούνιο, Άκαρπο, Γρήγορο, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Φίλια, Σήμαντρα, Πόρτο Λάγος, Κουτσό.
17.00 – 24.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
Β΄ΚΑΜ
Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
17.00 – 24.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
10/9/2017
Α΄ΚΑΜ
Παραλία Μάνδρας, Παραλία Αβδήρων, Παραλία Μυρωδάτου, Πόρτο Λάγος, Ν.Κεσσάνη, Συδινή, Σέλινο, Πολύσιτος, Σούνιο, Σέλερο, Λευκόπετρα, Κουτσό
09.00 – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
Β΄ΚΑΜ
Ν.Αμισός, Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Παραλία Μαγγάνων, Παραλία Ερασμίου
17.00 – 24.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ThrakiToday Xanthi

ThrakiToday Xanthi

Από το Blogger.