Widget by:Blogger Tips
PRESS ROOM
recent

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την επόμενη εβδομάδα (από 19-6-2017 έως 25-6-2017)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 19 έως 25 Ιουνίου του έτους 2017) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 06/06/2017 Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι

08.00-15.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/06/2017 Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή 08.00-14.00 Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ 08/06/2017 Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα 08.00-14.00

Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/06/2017 Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο 19.00-02.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/06/2017 Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά 19.00-02.00

Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ


ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΤΡΙΤΗ 06/06/2017 Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι 07.00 – 14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 07/06/2017 Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι 07.00 – 14.00 Α.Τ. ΦΕΡΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 08/06/2017 Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά 07.00 – 14.00 Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09/06/2017 Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια 07.00 – 14.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 10/06/2017 Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 08.00 – 13.00 Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)


ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 19/06/2017 Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά

17.00 – 00.00

Α.Σ. ΙΑΣΜΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ 20/06/2017 Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

08.00 – 14.00
Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 21/06/2017 Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

08.00 – 14.00

Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ 22/06/2017 Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

17.00 – 00.00 Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/06/2017 Παραλιακή ζώνη

Ξυλαγανής-Μαρώνειας

08.00 – 14.00

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ

(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ

25/06/2017

Παραλιακή ζώνη Αρωγής-Φαναρίου-Μέσης-Γλυφάδας 17.00 – 00.00 Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)


ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ


ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΩΡΑΡΙΟ ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ

Α΄ΚΑΜ 19/06/2017 Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Ανθηρό, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Γιαλιστερό, Έρανος 17. 00 – 24.00 Α.Τ ΞΑΝΘΗΣ

(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)


Β΄ΚΑΜ Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος 09. 00 – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΤΡΙΤΗ

Α΄ΚΑΜ 20/06/2017 Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά 09. 00 – 15.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)


Β΄ΚΑΜ Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ

Α΄ΚΑΜ 21/06/2017 Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα,

Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος 09. 00 – 15.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)


Β΄ΚΑΜ Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος 09. 00 – 15.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ

Α΄ΚΑΜ 22/06/2017 Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)


Β΄ΚΑΜ Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Α΄ΚΑΜ 23/06/2017 Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)


Β΄ΚΑΜ Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗ

Α΄ΚΑΜ 25/06/2017

Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ

(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)


Β΄ΚΑΜ

Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη 17. 00 – 24.00 Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ

(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ThrakiToday Xanthi

ThrakiToday Xanthi

Από το Blogger.