Τυρπάνης


Με ικανοποιητικούς ρυθμούς διεξάγονται οι εκλογές στο Εργατικό Κέντρο Ξάνθης. 

Υπενθυμίζεται πως φέτος υπάρχουν συνολικά πέντε υποψήφιοι συνδυασμοί που διεκδικούν μια θέση στη διοίκηση του Εργατικού Κέντρου. 

Αναλυτικά τα ψηφοδέλτια με τους υποψηφίους έχουν ως εξής: 

ΔΑΚΕ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ ΤΟΜΕΑ ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (σταυροί μέχρι 10) 
1. ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΑΛΛΙΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΖΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
5. ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΑΧΜΕΤ ΤΟΥ ΜΟΥΑΡΕΜ
6. ΜΠΟΥΔΟΥΡ ΣΑΜΠΑΝ ΤΟΥ ΣΑΜΠΑΝ 
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
8. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9. ΠΑΠΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΤΑΣΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (σταυροί μέχρι 3)
1. ΜΑΚΡΗ ΖΗΝΟΒΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
3. ΜΠΟΖ ΡΙΤΒΑΝ ΤΟΥ ΣΕΡΗΦ

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε. (ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ 3)
1. ΓΕΩΡΓΑΝΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2. ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
3. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΠΙΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 

Π.Α.Σ.Κ.Ε. ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ 
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ 10)
1. ΑΗΔΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 
2. ΓΙΑΛΑΜΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 
3. ΚΑΡΑΠΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΚΕΧΑΓΙΑ ΣΑΛΗ ΤΟΥ ΡΙΦΑΤ
5. ΜΟΛΛΑ- ΡΙΦΑΤ ΡΙΤΒΑΝ ΤΟΥ ΤΖΕΒΔΕΤ
6. ΜΠΕΜΠΕΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
7. ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8. ΠΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
9. ΣΙΣΑΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΝΕΟΚΛΗ
10. ΣΟΥΛΕΪΜΑΝ ΝΙΧΑΤ ΤΟΥ ΧΑΚΙ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ 4)
1. ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΔΑΜ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ
2. ΚΕΧΑΓΙΑ ΧΑΪΡΗ ΤΟΥ ΜΕΧΜΕΤΕΜΙΝ
3. ΜΕΝΕΞΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
4. ΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ

ΓΙΑ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΥΣ ΣΤΗ Γ.Σ.Ε.Ε. (ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ 3)
1. ΚΑΡΑΠΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΜΠΕΜΠΕΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
3. ΜΥΛΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 

Ε.Σ.Α.Κ. Ενιαία Συνδικαλιστική Αγωνιστική Κίνηση 
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΜΕΧΡΙ 7 ΣΤΑΥΡΟΥΣ) 
1. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
2. ΓΚΑΤΖΗ ΤΖΕΜΑΛΗ ΤΟΥ ΜΕΧΜΕΤ
3. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΝΕΟΦΥΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 
5. ΠΑΛΑΖΛΗ ΧΑΣΑΝ ΤΟΥ ΜΑΧΜΟΥΤ 
6. ΠΥΡΓΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
7. ΡΟΪΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

ΑΥΤΟΝΟΜΗ ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ 1)
1. ΕΥΓΕΝΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗ

ΑΔΕΣΜΕΥΤΗ ΣΥΝΔΙΚΑΛΙΣΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΞΑΝΘΗΣ
ΓΙΑ ΤΟ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ (ΣΤΑΥΡΟΙ ΜΕΧΡΙ 5)
1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ 
2. ΠΑΠΑΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 
3. ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΣΤΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 
5. ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ
 
Top