Στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης στην Αλεξανδρούπολη στις 10 Ιουνίου 2024, ενώπιον του Κοσμ...
Στην Κοσμητεία της Σχολής Επιστημών Υγείας του Δημοκρίτειου Πανεπιστημίου Θράκης στην Αλεξανδρούπολη στις 10 Ιουνίου 2024, ενώπιον του Κοσμήτορα της Σχολής Καθηγητή κ. Θ.Κ. Κωνσταντινίδη, παρουσιάσθηκε ο κ. Σάββας Δευτεραίος, ο οποίος μετά από Πράξη του Πρύτανη του ΔΠΘ κ. Φώτη Μάρη που δημοσιεύθηκε σε ΦΕΚ, ανέλαβε καθήκοντα σε θέση Καθηγητή Ακτινολογίας του Τμήματος Ιατρικής ΔΠΘ.
Δεν υπάρχουν σχόλια