Έπειτα από σχετικό αίτημα που υποβλήθηκε από το Δήμο μας στη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, ο «Δήμος Ορεστιάδας» πιστοποιήθηκε επίσημα ως φορ...
Έπειτα από σχετικό αίτημα που υποβλήθηκε από το Δήμο μας στη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού, ο «Δήμος Ορεστιάδας» πιστοποιήθηκε επίσημα ως φορέας υλοποίησης δράσεων Αθλητικού Τουρισμού και Δραστηριοτήτων Αθλητικής Αναψυχής και πλέον εγγράφεται στο σχετικό ηλεκτρονικό αρχείο που τηρείται στη Γενική Γραμματεία Αθλητισμού.
- Ο Δήμαρχος Ορεστιάδας
- Παπαδόπουλος Αδαμάντιος
Δεν υπάρχουν σχόλια