Ως Πρόεδρος της ΑΔΕΔΥ Ξάνθης αισθάνομαι την ανάγκη να συγχαρώ εγκάρδια όλους τους συναδέλφους, υπαλλήλους του Δημόσιου Τομέα της Π.Ε. Ξάνθη...
Ως Πρόεδρος της ΑΔΕΔΥ Ξάνθης αισθάνομαι την ανάγκη να συγχαρώ εγκάρδια όλους τους συναδέλφους, υπαλλήλους του Δημόσιου Τομέα της Π.Ε. Ξάνθης (Δημοτικούς – Περιφερειακούς – Υγειονομικούς Υπαλλήλους, Πληρώματα ΕΚΑΒ, Ένστολους, Ελεγκτές Υπηρεσιών, κ.α.) οι οποίοι εργάστηκαν και ανταποκρίθηκαν στις πολλές υποχρεώσεις για την επιτυχία του Ξανθιώτικου Καρναβαλιού.
Δεν υπάρχουν σχόλια