Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Ξάνθης ενημερώνει ότι λόγω προγραμματισμένων εργασιών για τη θέση σε λειτουργία της νέας δεξαμενή...
Η Δημοτική Επιχείρηση Ύδρευσης Αποχέτευσης Ξάνθης ενημερώνει ότι λόγω προγραμματισμένων εργασιών για τη θέση σε λειτουργία της νέας δεξαμενής, τη Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2024 από ώρα 10:00 έως το απόγευμα είναι απαραίτητη η διακοπή υδροδότησης στην περιοχή όλης της Παλιάς Πόλης, πάνω από την Πλατεία Αντίκα μέχρι τη γέφυρα του Κόσυνθου.
Η διακοπή υδροδότησης θα κρατήσει αρκετές ώρες, λόγω της σοβαρότητας της σύνδεσης.
Παρακαλούμε όπως μεριμνήσετε.
Ευχαριστούμε για την κατανόηση.
Δεν υπάρχουν σχόλια