Πρόκειται για ένα συνηθισμένο event ""fanarakia Christmas event"" oπου διοργανώνεται σε διάφορες πόλεις της χώρας και η...
Πρόκειται για ένα συνηθισμένο event ""fanarakia Christmas event"" oπου διοργανώνεται σε διάφορες πόλεις της χώρας και η οποία ταξίδεψε και στην Ξάνθη στην κεντρική πλατεία της πόλης.
Οι πολίτες συγκεντρώθηκαν στις 18:00μμ το απόγευμα στο κέντρο της πολης και άναψαν τα γνωστά φαναράκια των ευχών όπως έχει επικρατήσει να λέγονται τα οποία στη συνέχεια άφησαν να ταξιδέψουν στον ουρανό
Το θέαμα ήταν εντυπωσιακό και ορατο ακόμη και εκτός Ξάνθης!!!!!!!
ΡΕΠΟΡΤΑΖ: ΣΤΕΛΛΑ ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗ
Δεν υπάρχουν σχόλια