Ένας δικός μας άνθρωπος, ένας παραγωγός της ΡΟΔΟΠΗΣ, ο Μιχάλης Κυριακίδης από τον Πετεινό Ξάνθης, αναδείχτηκε «Κτηνοτρόφος της Χρονιάς» στο...
Ένας δικός μας άνθρωπος, ένας παραγωγός της ΡΟΔΟΠΗΣ, ο Μιχάλης Κυριακίδης από τον Πετεινό Ξάνθης, αναδείχτηκε «Κτηνοτρόφος της Χρονιάς» στον διαγωνισμό που διοργανώνει από το 2008 η Agrenda, και έχει εξελιχθεί σήμερα στον πλέον αναγνωρισμένο και καταξιωμένο θεσμό του κλάδου.
Οι άνθρωποι στην περιοχή της Ροδόπης μεγαλώνουν με τη φύση και με τα ζώα. Αυτή η φύση τους έκανε γαλατάδες και αυτό είναι που ξέρουν να κάνουν καλά εδώ και χρόνια.
- Η ΡΟΔΟΠΗ θα είναι πάντα δίπλα τους.
- Ζούμε με τη Φύση και ζούμε από τη Φύση!
ΡΟΔΟΠΗ
Δεν υπάρχουν σχόλια