Την 3η θέση κατέκτησε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τζούντο Ανδρών - Γυναικών που έγινε 16-17 Δεκεμβρίου 2023 στα Ιωάννινα, όπου κατέκτησε την ...
Την 3η θέση κατέκτησε στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Τζούντο Ανδρών - Γυναικών που έγινε 16-17 Δεκεμβρίου 2023 στα Ιωάννινα, όπου κατέκτησε την 3η θέση στο Μικτό Ομαδικό με άξιο προπονητή τον Αντιδήμαρχο Ξάνθης και δημοτικό σύμβουλο με τον Στράτο Κοντό, Θωμά Ηλιάδη.
Ο ίδιος ο "δάσκαλος" Θωμάς Ηλιάδης φωτογραφήθηκε με όλους τους τρομερούς αθλητές του και δεν έκρυψε την συγκίνησή του που ήταν χαραγμένη στο πρόσωπό του.
Δεν υπάρχουν σχόλια