GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ:

latest

Οι διαιτητές στους αγώνες του Σαββατοκύριακου της ΕΠΣ Ξάνθης

  Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Σάββατο 12/11, 15:00 LIVE SA

 


Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Σάββατο 12/11, 15:00 LIVE SA

  • Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ – Άρης Πετεινού   (Δρακίδης, Δανδανόπουλος, Εμίν Κεχαγιά)
  • Γήπεδο Γενισέας: Ελπίς Γενισέας – Φίλιππος Δροσερού  (Φεράτογλου, Χρυσέλης Γ., Μαστρογιαννάκος)
  • Γήπεδο Πηγαδίων: Ασπίς Πηγαδίων – Απόλλων Ξάνθης   (Ουζουνίδης, Σαββόγλου, Βαμβακίδης)
  • Γήπεδο Ζυγού: Ηρακλής Ζυγού – Π. Μελάς Κουτσού   (Γιαπουτζής, Κοτινούδης, Καραλευθέρης)
  • Γήπεδο Μάνδρας: Ερμής Μάνδρας – Αναγέννηση Θαλασσιάς  (Γκαϊτατζής, Πασχαλίδης, Παπαδόπουλος Δ.)
  • Γήπεδο ΑΟΞ: Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Διομήδειας  (Κτίστης, Οτουζμπίρ, Ιωαννίδης)
  • ΑΟ Βιστωνίδας – Αετός Τοξοτών  3-0α.α.

Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 13/11, 15:00 LIVE SA

  • Γήπεδο Κατραμίου: Κεραυνός Π. Κατραμίου – Κεραυνός Λευκόπετρας   (Γιαπουτζής, Δανδανόπουλος, Ασικίδης)
  • Γήπεδο Γοργόνας: ΑΟ Μύκη – Αναγέννηση Π. Χρύσας   (Δρακίδης, Χρυσέλης Γ., Εμίν Κεχαγιά)
  • Γήπεδο Μυρωδάτου: Δόξα Μυρωδάτου – Κεντητή   (Διαλυνάς, Βαμβακίδης, Δρεμσίζης)
  • Γήπεδο Σταυρούπολης: Δόξα Σταυρούπολης – ΑΟ Κότινο   (Ουζουνίδης, Κουτσογιάννης, Κρυσταλλίδου)
  • Γήπεδο Κιμμερίων: Εθνικός Κιμμερίων – Αετός Γοργόνας   (Κτίστης, Τσίκας, Ζαφειρίου)
  • Γήπεδο Χρύσας: Ατρόμητος Χρύσας – Εχίνος Σπορ   (Παπαδόπουλος Χ., Ταρινίδης, Καραλευθέρης)
  • Άτλας Σελίνου – Κεσσάνη Ερασμίου  3-0α.α.

Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

Κυριακή 13/11, 11:00

  • Γήπεδο Φελώνη: Βιστωνίδα Β’ – Ασπίδα Ξάνθης Β’    (Εμίνογλου, Παπαδόπουλος Δ., Χάνδρος)
  • Γήπεδο Κυψέλης: ΑΕΚ Κυψέλης – Ορφέας Ξάνθης Β’   (Καραλευθέρη, Κοτινούδης, Ασικίδου)
  • Γήπεδο Λεύκης: ΑΟ Σμίνθη – Νέστος Κύρνου   (Μαστρογιαννάκος, Ξυδιάς, Παπαβασιλείου)
  • Γήπεδο Αμοιρίδειο: ΑΠΟΞ Β’ – Θύελλα Μαγγάνων   (Καραλιάς, Οτουζμπίρ, Κρυσταλλίδου)
  • Γήπεδο Ζυγού: Άρης Πετεινού Β’ – Ηρακλής Ζυγού Β’   (Κουτσογιάννης, Γκώγος, Βενέτης)

Ρεπό: ΑΠΟΞ Ραιδεστός

Δεν υπάρχουν σχόλια