GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

ΤΙΤΛΟΙ ΕΙΔΗΣΕΩΝ:

latest

Ξένοι διαιτητές στο Βέροια-ΑΕΛ!

  Super League 2: Οι σφυρίχτρες της 23ης αγωνιστικής

 


Super League 2: Οι σφυρίχτρες της 23ης αγωνιστικής


Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές που θα διευθύνουν τις αναμετρήσεις της 23ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Super League 2 σε Βόρειο και Νότιο όμιλο.

 Αξίζει να αναφερθεί ότι στο ντέρμπι του Βορείου ομίλου ανάμεσα στη Βέροια και την ΑΕΛ θα το σφυρίξει ο Κροάτης διαιτητής Ιβάν Μπέμπεκ (φωτό) με βοηθούς τους συμπατριώτες του κ.κ Πατάκι, Τομάς!

Super League 2 – 23η αγωνιστική

Τετάρτη 9/3 – 15:00

Βόρειος όμιλος

  • Βέροια-ΑΕΛ (15:30)
  • Διαιτητής: Μπέμπεκ (Κροατία)
  • Βοηθοί: Πατάκι, Τομάς (Κροατία)

Θεσπρωτός-Αλμωπός Αριδαίας

  • Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθηνών)
  • Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιά), Νιδριώτης (Αθηνών)

Ξάνθη-Νίκη Βόλου

  • Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)
  • Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Πιερικός-Ολυμπιακός Βόλου

  • Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθηνών)
  • Βοηθοί: Στεφανής, Δίπλαρης (Αθηνών)

Αναγέννηση Καρδίτσας-ΠΑΟΚ Β

  • Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
  • Βοηθοί: Σταΐκος (Λάρισας), Θανασιάς (Ηπείρου)

Απόλλων Πόντου-Τρίκαλα

  1. Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
  2. Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Ηρακλής-Απόλλων Λάρισας

  • Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)
  • Βοηθοί: Μωϋσιάδης, Φαλτάκας (Γρεβενών)

Πανσερραϊκός-Ολυμπιακός Β

  • Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)
  • Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊνάλης (Μακεδονίας)

Ρεπό: Καβάλα

Νότιος όμιλος

Λεβαδειακός-Καλλιθέα

  • Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)
  • Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Μωϋσιάδης (Ηπείρου)

Παναθηναϊκός Β-Εργοτέλης

  • Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)
  • Βοηθοί: Μπαλτάς, Οικονόμου (Αχαΐας)

Καλαμάτα-Αστέρας Βλαχιώτη

  • Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
  • Βοηθοί: Φωτόπουλος, Κολλιάκος (Αθηνών)

ΑΕΚ Β-Διαγόρας

  • Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)
  • Βοηθοί: Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας/Λευκάδας)

Κηφισιά-Χανιά

  • Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)
  • Βοηθοί: Παπαδάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Επισκοπή-Ζάκυνθος

  • Διαιτητής: Κατοίκος (Αθηνών)
  • Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

Ρόδος-ΟΦ Ιεράπετρας

  • Διαιτητής: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)
  • Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας), Κύριος (Αρκαδίας)

Ηρόδοτος-Αιγάλεω (14:00)

  • Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)
  • Βοηθοί: Σινιοράκης, Αναστασάκης (Χανίων)

Ρεπό: Καραϊσκάκης

Δεν υπάρχουν σχόλια