GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Businessbook

Breaking News:

latest

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης για την επόμενη εβδομάδα (από 8 έως 14-3-2021)

  Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 8 έως και 14 Μαρτίου του έτους 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γ...

 


Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 8 έως και 14 Μαρτίου του έτους 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

08/03/2021

Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς

19.00-02.00

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΤΡΙΤΗ

09/03/2021

Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι

19.00-02.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

10/03/2021

Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή

08.00–15.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

11/03/2021

Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγάλη και Μικρή Δοξιπάρα, Χελιδώνα

08.00–15.00

Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12/03/2021

Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο

08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/03/2021

Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά

08.00-14.00

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

08/03/2021

Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΤΡΙΤΗ

09/03/2021

Κυριακή, Μικρό και Μεγάλο Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

  07.00-14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

10/03/2021

Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι

07.00-14.00

Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ

11/03/2021

Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά

  07.00-14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12/03/2020

Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00-24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

13/03/2021

Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα

08.00-13.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ

08/03/2021

Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά

  15:00-21:00

Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)

ΤΡΙΤΗ

09/03/2021

Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,  Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

    08:00-15:00

  Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

10/03/2021

Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή,  Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

  08:00-15:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

11/03/2021

Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω και Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

  15:00-21:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

12/03/2021

Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

  08:00-15:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  

14/03/2021

Μεσούνη,  Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα,  Παραλιακή ζώνη Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – Μαρώνειας -Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές – Προφήτης Ηλίας

    15:00-21:00

                                                Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ & Α.Τ. ΣΑΠΩΝ (ΔΗΜΟI ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ & ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

  ΔΕΥΤΕΡΑ    

  8/3/2021 

Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο

18.00-01.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)

ΤΡΙΤΗ

  9/3/2021

Πετεινός, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Πηγάδια, Βαφέϊκα, Αυξέντιο, Π. Κατράμιο, Μαγικό, Διομήδεια, Γκιώνα, Πεζούλα, Μάνδρα, Άβδηρα, Μυρωδάτο

18.00- 01.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ      

  10/3/2021

Δάφνη, Μάγγανα, Δασοχώρι, Ν. Εράσμιο, Άβατο, Εύλαλο, Ν. Όλβιο, Π. Όλβιο, Κρεμαστή, Άγιος Αθανάσιος, Κοσμητή, Θαλασσιά, Τοξότες, Γαλάνη,  Μεγάλο και Μικρό Τύμπανο

18.00-01.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

  ΠΕΜΠΤΗ

  11/3/2021

Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη

09.00-15.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    

  12/3/2021

Καλλιθέα, Χρύσα, Π. Χρύσα, Παλαιά Μορσίνη, Νέα Μορσίνη, Εύμοιρο, Πετροχώρι, Λαμπρινό, Λεύκη, Ν. Αμισός, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Μέλισσα

08.00-14.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

  ΣΑΒΒΑΤΟ    

  13/3/2021

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα

08.00-14.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)

  ΚΥΡΙΑΚΗ    

  14/3/2021

Ν.Αμισσός, Εξοχή, Κυψέλη, Μέλισσα, Δάφνη, Μάγγανα, Δασοχώρι, Ν. Εράσμιο, Άβατο, Δέκαρχο

18.00-01.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter