GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Businessbook

Breaking News:

latest

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης για την επόμενη εβδομάδα (από 15 έως 21-3-2021)

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 15 έως και 21 Μαρτίου του έτους 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γεν...


Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 15 έως και 21 Μαρτίου του έτους 2021) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

 ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΤΡΙΤΗ

16/03/2021

Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι

08.00 -15.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/03/2021

Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή

19.00–02.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΠΕΜΠΤΗ

18/03/2021

Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγάλη και Μικρή Δοξιπάρα, Χελιδώνα

19.00–02.00

Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19/03/2021

Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο

08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/03/2021

Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά

08.00-14.00

Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΤΡΙΤΗ

16/03/2021

Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο,  Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι

  07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/03/2021

Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι

07.00–14.00

Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΠΕΜΠΤΗ

18/03/2021

Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά

  07.00–14.00

Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19/03/2020

Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα

17.00–24.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ

20/03/2021

Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα

08.00–13.00

Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΤΡΙΤΗ

16/03/2021

Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη,  Κάρδαμος, Σαρακινή.

    15:00-21:00

  Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)

ΤΕΤΑΡΤΗ

17/03/2021

Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι

    15:00-21:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΠΕΜΠΤΗ

18/03/2021

Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα,  Κερασιά, Μοναστήρι

    08:00-15:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

19/03/2021

Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο

    08:00-15:00

Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΥΡΙΑΚΗ  

21/03/2021

Μεσούνη,  Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα,  Παραλιακή ζώνη Φαναρίου – Αρωγής – Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής – Μαρώνειας -Άγιος Χαράλαμπος – Προσκυνητές – Προφήτης Ηλίας

    15:00-21:00

                                                Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ & Α.Τ. ΣΑΠΩΝ (ΔΗΜΟI ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ & ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

  ΔΕΥΤΕΡΑ    

  15/3/2021 

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Σέλερο, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι.

18. 00  – 01.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΑΒΔΗΡΩΝ)

ΤΡΙΤΗ

  16/3/2021

Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά.

18. 00  – 01.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ     

  17/3/2021

Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο, Ν. Εράσμιο.

18. 00  – 01.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

  ΠΕΜΠΤΗ

  18/3/2021

Δαφνώνας, Κάτω & Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά.

09. 00  – 15.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

  ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  

  19/3/2021

Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης.

08. 00  – 14.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

  ΚΥΡΙΑΚΗ  

  21/3/2021

Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη.

18. 00  – 01.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)


Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter