GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Breaking News:

latest

[Τα νηπιαγωγεία και δημοτικά σχολεία της Περιφέρειας Αν. Μακεδονίας και Θράκης που βρίσκονται σε αναστολή]

  Σύμφωνα με την επίσημη λίστα του Υπουργείου Παιδείας, σήμερα 12 Νοεμβρίου 2020 τα νηπιαγωγεία και δημοτικά σχολεία στην Περιφέρεια Ανατολι...

 

Σύμφωνα με την επίσημη λίστα του Υπουργείου Παιδείας, σήμερα 12 Νοεμβρίου 2020 τα νηπιαγωγεία και δημοτικά σχολεία στην Περιφέρεια Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης που βρίσκονται σε αναστολή λόγω κρούσματος κορονοϊού είναι τα παρακάτω:

17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/11/2020 ΠΡΟΑΙΡΕΤΙΚΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΠΡΩΙΝΗ ΖΩΝΗ – Ν2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), Τμήμα Τ2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 31/10 έως και 13/11
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΩΝΑΛ ΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 13/11/2020Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), Ζ0Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1Γ1 (Γ Τάξη) από 31/10 έως και 13/11
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 12/11/2020Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β2 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη) από 30/10 έως και 12/11
3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 18/11/2020ΑΓΓΛΙΚΑ ΣΤ1΄ΤΆΞΗ (ΣΤ Τάξη), ΓΑΛΛΙΚΑ ΣΤ1-ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΣΤ1-ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΣΤ΄ΓΑΛΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη), Ζ0ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 Τάξη (ΣΤ Τάξη) από 30/10 έως και 12/11
Δ2 Τάξη (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Δ (Δ Τάξη), Ζ0Δ2 (Δ Τάξη), ΠΡΟΩΡΗ ΥΠΟΔΟΧΗ (Δ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11 4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΣΟΥΦΛΙΟΥ 12/11/2020 13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 12/11/2020Β2 (Β Τάξη), Β2 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη) από 30/10 έως και 12/11 15ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 11/11/2020Δ2-Αγγλικά-Ξένων Γλωσσών Δημοτικού (Δ Τάξη), Δ2-Γενικής Παιδείας Δημοτικού (Δ Τάξη) από 29/10 έως και 11/11 1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 11/11/2020Β1 (Β Τάξη), Β1 Αγγλικά (Β Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΜΑΤΣΑ (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Ζ2Β1 (Β Τάξη) από 29/10 έως και 11/11
13ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 24/11/2020
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑΣΟΥ 16/11/2020ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Β (Β Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Δ (Δ Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ Ε (Ε Τάξη) από 11/11 έως και 16/11
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΟΤΟΥ ΘΑΣΟΥ 24/11/2020
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 23/11/2020Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη) από 11/11 έως και 23/11
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΜΑΞΑΔΩΝ ΙΑΣΜΟΥ 22/11/2020ΠΡΟΝΗΠΙΑ -ΝΗΠΙΑ 1 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 11/11 έως και 22/11
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΟΞΑΤΟΥ 23/11/2020Α (Α Τάξη), Α Αγγλικά (Α Τάξη), Α Τμ. Ένταξης (Α Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε Αγγλικά (Ε Τάξη), Ε Γερμανικά (Ε Τάξη), Ε Ενισχ. Διδ. (Ε Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 23/11/2020Τμήμα Υποχρεωτικό Πρωινό 2 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
ΑΞΙΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣΑΒΔΗΡΩΝΕΠ.ΟΔ. ΞΑΝΘΗΣ-ΑΒΔΗΡΩΝ 923/11/2020ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020Γ1 (Γ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
1ο ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΙΜΜΕΡΙΩΝ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020Δ-ΠΡΩΙΝΟ (Δ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
1ο ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020Δ 1 (Δ Τάξη) από 10/11 έως και 23/11

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 23/11/2020 Ε1 (Ε Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
ΕΕΕΕΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 18/11/2020
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΟΞΑΤΟΥ 22/11/2020_Β (Β Τάξη), ΑΓΓΒ (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Ζ2Β1 (Β Τάξη) από 9/11 έως και 22/11 10ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020 4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Αγγλ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Γερμ ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ2ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη) από 9/11 έως και 16/11
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020.Β2 (Β Τάξη), Αγγλικά-Β2 (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Ζ2Β1 (Β Τάξη), ΤμήμαΕνισχυτικής_1 (Β Τάξη), ΤμήμαΈνταξης-Β (Β Τάξη) από 9/11 έως και 22/11
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 22/11/2020
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΤΩ ΝΕΥΡΟΚΟΠΙΟΥ 22/11/2020ΣΤ 1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΤΜΗΜΑ ΕΝΤΑΞΗΣ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη) από 9/11 έως και 22/11
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΩΤΟΛΙΒΟΥΣ ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗΣ 22/11/2020
18ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19/11/2020ΑΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΜΕΛΕΤΗ (Α Τάξη), ΑΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΣΙΤΙΣΗ (Α Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΜΕΛΕΤΗ (Β Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΣΙΤΙΣΗ (Β Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΜΕΛΕΤΗ (Γ Τάξη), Β-ΔΟΛΟΗΜΕΡΟ-ΣΙΤΙΣΗ (Γ Τάξη) από 9/11 έως και 18/11
Ε2 (Ε Τάξη) από 9/11 έως και 19/11
ΣΤ2 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ2 ΑΓΓΛΙΚΑ (ΣΤ Τάξη) από 10/11 έως και 19/11
1ο ΕΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 19/11/2020
3ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ 16/11/20201ο ΤΜΗΜΑ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 9/11 έως και 16/11
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΡΑΒΟΥΝΑΣ-ΓΕΡΟΝΤΑ-ΖΑΡΚΑΔΙΑΣ-ΠΕΡΝΗΣ ΝΕΣΤΟΥ 19/11/2020Β (Β Τάξη), Β ΑΓΓΛΙΚΑ (Β Τάξη), Β ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), ΤΑΞΗ ΥΠΟΔΟΧΗΣ 1 (Β Τάξη) από 9/11 έως και 19/11
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ 18/11/2020Ζ0Α1 (Α Τάξη), Ζ1Α1 (Α Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη), Γ (Γ Τάξη), Γ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Γ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ (Γ Τάξη), Ζ0Γ1 (Γ Τάξη), Ζ1Γ1 (Γ Τάξη), Ζ0Δ1 (Δ Τάξη), Ζ1Δ1 (Δ Τάξη), Ε (Ε Τάξη), Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ Ε΄ (Ε Τάξη), Ζ0Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1Ε1 (Ε Τάξη), Ζ0ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), Ζ1ΣΤ1 (ΣΤ Τάξη), ΣΤ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΑΓΓΛΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ (ΣΤ Τάξη) από 9/11 έως και 18/11 ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΗΛΙΟΠΕΤΡΑΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ 22/11/2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΙΤΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19/11/2020Β ΟΛΟΗΜΕΡΟ (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη), Β1 ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗ (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Β Τάξη), Ζ0Β1 (Β Τάξη), Ζ1Β1 (Β Τάξη) από 9/11 έως και 19/11 ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΤΥΛΑΡΙΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 19/11/2020 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΕΤΑΞΑΔΩΝ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 20/11/2020ΑΓΓΛΙΚΑ Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ Ε’ ΤΑΞΗ (Ε Τάξη), Ζ0Ε1 (Ε Τάξη), Ζ1*Ε1 (Ε Τάξη), Ε΄ΤΑΞΗ (Ε Τάξη) από 7/11 έως και 20/11
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 20/11/2020Α2 (Α Τάξη), Α2 ΑΓΓΛΙΚΑ (Α Τάξη) από 7/11 έως και 20/11
14ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 23/11/2020Αγγλ Β1 (Β Τάξη), Β1 (Β Τάξη) από 6/11 έως και 19/11
Αγγλ Β2 (Β Τάξη), Β2 (Β Τάξη) από 10/11 έως και 23/11
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 19/11/2020Ε1 (Ε Τάξη), Ε1 – ΑΓΓΛΙΚΑ (Ε Τάξη), Ε1 ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ (Ε Τάξη) από 6/11 έως και 19/11
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 19/11/2020
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 19/11/2020Δ2 (Δ Τάξη) από 6/11 έως και 19/11
5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 18/11/2020Στ2 (ΣΤ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11
2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ 18/11/2020ΣΤ ΤΑΞΗ (ΣΤ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11
4ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 18/11/2020ΤΜΗΜΑ Β3 (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), ΤΜΗΜΑ Β3-ΟΛΟΗΜΕΡΟ (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11
9ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΑΝΘΗΣ 18/11/2020Γ2 (Γ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Γ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (Γ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (ΣΤ Τάξη), 3ο ΤΜΗΜΑ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ (ΣΤ Τάξη) από 5/11 έως και 18/11
ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΑΦΝΩΝΑ ΞΑΝΘΗΣ 18/11/2020
17ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020
1ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020
3ο ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 16/11/2020Γ1 (Γ Τάξη), Γ1 ΑΓΓ (Γ Τάξη) από 3/11 έως και 16/11
ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΠΑΛΑΓΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ 16/11/2020
1ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΕΡΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 16/11/2020Ε ΑΓΓΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε ΓΑΛΛΙΚΩΝ (Ε Τάξη), Ε1 (Ε Τάξη) από 3/11 έως και 16/11
ΜΕΙΟΝΟΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΙΛΙΑΑ ΒΔΗΡΩΝ 16/11/2020ΑΓΓΛΙΚΗΣ Γ΄ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ Γ΄ (Γ Τάξη), Γ΄ (Γ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Γ (Γ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Γ΄ (Γ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ Δ΄ (Δ Τάξη), Δ΄ (Δ Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Δ΄ (Δ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Δ΄ (Δ Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ Ε΄ (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΟΛΟΗΜΕΡΟΥ Ε΄ (Ε Τάξη), Ε΄ (Ε Τάξη), ΕΝΙΣΧΥΤΙΚΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ Ε΄ (Ε Τάξη), ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΣΤ΄ (ΣΤ Τάξη), ΟΛΟΗΜΕΡΟ Ε΄ (Ε Τάξη) από 3/11 έως και 16/11
8ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΡΑΜΑΣ 15/11/2020Γ2 (Γ Τάξη) από 2/11 έως και 15/11
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΡΑΜΑΣ 15/11/2020
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11/11/2020Α1 (Α Τάξη) από 2/11 έως και 11/11
12ο ΝΗΠΙΑΓΩΓΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11/11/20201ο τμήμα Αγγλικών (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), 1ο Ολοήμερο τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη), 1ο Πρωινό τμήμα (ΠΡΟΝΗΠΙΑ-ΝΗΠΙΑ Τάξη) από 2/11 έως και 11/11
6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 15/11/2020
7ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11/11/2020Β1 (Β Τάξη), Β1 ΑΓΓΛ (Β Τάξη) από 2/11 έως και 11/11



 


Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter