GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Breaking News:

latest

[Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης, από 9 έως 15 Νοεμβρίου 2020]

    Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 9 έως και 15 Νοεμβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων...

 

 

Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 9 έως και 15 Νοεμβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:


 

ΗΜΕΡΑ

 

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ

ΩΡΑΡΙΟ

 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ   9/11/2020

  Α΄ΚΑΜ

 Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Σάτρες, Τέμενος.

18.00 – 01.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

  Β΄ΚΑΜ

Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λαμπρινό, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Σέλερο, Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι.

09.00 – 15.00

Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ ΑΒΔΗΡΩΝ)


ΤΡΙΤΗ   10/11/2020

  Α΄ΚΑΜ

Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά.

08.00 – 15.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

  Β΄ΚΑΜ

Λευκόπετρα, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Άνω Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Σούνιο, Κιμμέρια.

18.00 – 01.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)


ΤΕΤΑΡΤΗ   11/11/2020

  Α΄ΚΑΜ

Σιρόκο, Ζουμπούλι, Γλαύκη, Μάνταινα, Ωραίο, Κύκνος

09.00 – 15.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

  Β΄ΚΑΜ

Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος,  Άβατο, Ν. Εράσμιο.

18.00 – 01.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)


ΠΕΜΠΤΗ   12/11/2020

  Α΄ΚΑΜ

Δαφνώνας, Κάτω & Άνω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά.

09.00 – 15.00

Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)

  Β΄ΚΑΜ

Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα.

18.00 – 01.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   13/11/2020

  Α΄ΚΑΜ

Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό.

18.00 – 01.00

Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ ΞΑΝΘΗΣ)

Β΄ΚΑΜ

Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης.

09.00 – 15.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)


ΚΥΡΙΑΚΗ   15/11/2020

Α΄ΚΑΜ

Νέα Αμισσός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Κοσμητή, Θαλασσιά, Τοξότες, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο

18.00-01.00

Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Β΄ΚΑΜ

Μελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη

18.00-01.00

Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)



Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter