GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Breaking News:

latest

[Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης]

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 31 Αυγούστου έως και 6 Σεπτεμβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομι...


Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 31 Αυγούστου έως και 6 Σεπτεμβρίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:


ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
31/08/2020
Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς
19.00 -02.00
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ
01/09/2020
Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι
19.00 -02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
02/09/2020
Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή
08.00 – 15.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
03/09/2020
Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα
08.00 – 15.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
04/09/2020
Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο
08.00 – 14.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
05/09/2020
Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά
08.00 – 14.00
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
31/08/2020
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια
  19.00–02.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΤΡΙΤΗ
01/09/2020
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα,  Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
  07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
02/09/2020
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι
07.00–14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
03/09/2020
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά
  07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
04/09/2020
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,  Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,  Μεσημβρία, Δίκελλα
19.00–02.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
05/09/2020
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
08.00–13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
31/08/2020
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά
  08:00-14:00
Α.Τ.ΙΑΣΜΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ
01/09/2020
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.
                                17:00-23:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)  
ΤΕΤΑΡΤΗ
02/09/2020
Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο
    08:00-14:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
03/09/2020
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
17:00-23:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
04/09/2020
Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής-Μαρώνειας-Άγιος Χαράλαμπος-Προσκυνητές-Προφήτης Ηλίας-Πλατανίτης
                                 08:00-14:00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
06/09/2020
Παραλιακή ζώνη Φαναρίου- Αρωγής-Μέσης-Γλυφάδας, Καλλίστη, Αίγειρο, Πόρπη, Γλυκονέρι
17:00-00:00
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
31/08/2020
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
08.00-15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΤΡΙΤΗ
01/09/2020
Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
09.00-15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
02/09/2020
  Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος
18.00-01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
03/09/2020
  Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο.
18.00-01.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
06/09/2020
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν. Εράσμιο, Όλβιο.
19.00-02.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter