GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Breaking News:

latest

[Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης]

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 13 έως και 19 Ιουλίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων τ...


Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 13 έως και 19 Ιουλίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
13/07/2020
Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς
  08.00-15.00
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ
14/07/2020
Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι
08.00-15.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
15/07/2020
Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή
08.00–14.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
16/07/2020
Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα
08.00–14.00
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17/07/2020
Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο
19.00-02.00
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
18/07/2020
Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά
19.00-02.00
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
13/07/2020
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια
19.00–02.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΤΡΙΤΗ
14/07/2020
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο,  Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
15/07/2020
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι
07.00–14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
16/07/2020
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά
  07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17/07/2020
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,  Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,  Μεσημβρία, Δίκελλα
19.00–02.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
18/07/2020
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,  Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
08.00–13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)


ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
13/07/2020
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά
  17:00-23:00
Α.Τ.ΙΑΣΜΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ
14/07/2020
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.
                                  17:00-23:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
15/07/2020
Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο
   08:00-14:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
16/07/2020
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος,  Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
08:00-14:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
17/07/2020
Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής, Μαρώνειας-Άγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλιας
                             17:00-23:00
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΚΥΡΙΑΚΗ
19/07/2020
Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης, Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη,  Γλυφάδα.
17:00-24:00
                                                      Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ   13/07/2020
  ΚΑΜ
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
19.00-02.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ ΚΑΙ Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΡΙΤΗ   14/07/2020
  ΚΑΜ    
Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.
08. 00 – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ   16/07/2020
  ΚΑΜ    
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό,  Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο
19. 00 – 02.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   17/07/2020
  ΚΑΜ
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος
18. 00- 01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΣΑΒΒΑΤΟ   18/07ΥΤΕΡΑρ/2020
  ΚΑΜ
Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και  Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
09. 00 – 15.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗ   19/07/2020
  ΚΑΜ
  Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
19. 00- 02.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter