GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

//

Breaking News:

latest

Δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Θράκης

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 24 Φεβρουαρίου έως και 1 Μαρτίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικώ...


Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 24 Φεβρουαρίου έως και 1 Μαρτίου του έτους 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:


ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
24/02/2020
Μαράσια, Δίλοφος, Κριός, Σπήλαιο, Ελαία, Πλάτη, Άρζος, Καναδάς
08.00-15.00  
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΤΡΙΤΗ
25/02/2020
Μάνδρα, Αγριάννη, Πρωτοκκλήσι, Βρυσικά, Κόρυμβος, Μαυροκκλήσι  
08.00-15.00  
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
26/02/2020
Δάφνη, Ελαφοχώρι, Λάδη, Πολιά, Αλεποχώρι, Αβδέλλα, Σαύρα, Κυανή
19.00-02.00  
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ
27/02/2020
Χανδράς, Χιονάδες, Βρύση, Δόξα, Μεγ.Δοξιπάρα, Μικ.Δοξιπάρα, Χελιδώνα
  19.00-02.00  
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
28/02/2020
Σοφικό, Ρήγιο, Ασημένιο, Πύθιο, Πετράδες, Πραγγί, Ισαάκιο  
08.00-14.00  
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
29/02/2020
Φυλάκιο, Αμμόβουνο, Θεραπειό, Μηλιά, Κόμαρα, Πεντάλοφος, Πετρωτά  
08.00-14.00
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ (ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
24/02/2020
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα,  Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια
  17.00–24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΤΡΙΤΗ
25/02/2020
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα,  Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
  07.00–14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
26/02/2020
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι
07.00–14.00
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ
27/02/2020
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,  Λυκόφη, Λαγυνά
  07.00–14.00  
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
28/02/2020
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
17.00–24.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ
29/02/2020
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,  Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα,  Μεσημβρία, Δίκελλα
08.00–13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
24/02/2020
Μοναχοί, Ιππικό, Τρίκορφο, Μελίταινα, Κρυστάλη, Πόα, Κερασιά
  17:00-23:00
          Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ    (ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
ΤΡΙΤΗ
25/02/2020
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη,  Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή.
  08:00-14:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ
26/02/2020
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
  08:00-14:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ
27/02/2020
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
17:00-23:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
28/02/2020
Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή,  Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο.
08:00-14:00
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
 ΣΑΒΒΑΤΟ
29/02/2020
Ημερήσια Ανάπαυση Μεσούνη, Αίγειρος, Καλλίστη, Γλυφάδα, Παραλιακή ζώνη Φαναρίου, Αρωγής, Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής,  Μαρώνειας, Aγιος Χαράλαμπος, Προσκυνητές, Προφήτης Ηλίας.
08:00-14:00
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ  (ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ) Α.Τ. ΣΑΠΩΝ   (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)

ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ
 
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ   24/2/2020
  Α΄ΚΑΜ
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
  Β΄ΚΑΜ
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες,  Γαλάνη,Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΡΙΤΗ   25/2/2020
  Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
  Β΄ΚΑΜ
Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,  Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 26/2/2020
  Α΄ΚΑΜ
Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Μάγγανα,  Άβδηρα, Μυρωδάτο
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν. Εράσμιο, Όλβιο
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ   27/2/2020
  Α΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα
09. 00  – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο
09. 00  – 15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   28/2/2020
  Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ   1/3/2020
Α΄ΚΑΜ
Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
Β΄ΚΑΜ
  Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
18. 00  – 01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Εγγραφή στο newsletter