GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

//

Breaking News:

latest

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης, από 3 έως 9 Ιουνίου

Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 3 έως 9 Ιουνίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διε...


Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 3 έως 9 Ιουνίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης θα είναι τα ακόλουθα:


ΗΜΕΡΑ

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ  3/6/2019
  Α΄ΚΑΜ
  Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη  
09.00–15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
  Β΄ΚΑΜ
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη,Μικρό και ΜεγάλοΤύμπανο
17.00-24.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ καιΑ.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΡΙΤΗ  4/6/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Γρήγορο,Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο
08.00-15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
  Β΄ΚΑΜ
Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
18.00-01.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ5/6/2019
  Α΄ΚΑΜ
Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
08.00-15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος, Ν.Εράσμιο, Όλβιο
18.00-01.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ  6/6/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα
08.00-15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο
18.00-01.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  7/6/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο,Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια,Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή,Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
08.00 – 15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος
08.00 – 15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ9/6/2019
Α΄ΚΑΜ
Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο
17.00 – 24.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
Β΄ΚΑΜ
  Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
17.00 – 24.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)

Εγγραφή στο newsletter