GRID_STYLE
TRUE

Classic Header

{fbt_classic_header}

Top Ad

//

Breaking News:

latest

Δήμος Αβδήρων: Αποθέωση Αθανάσιου Κριτσίνη στη Γενισέα! Πάνω από 1.200 φίλοι του, μέσα κι έξω από την αίθουσα στην παρουσίαση των 120 υποψηφίων του!

Μπροστά σε μια πρωτοφανή για τα δεδομένα της Γενισέας συγκέντρωση (μέσα και έξω από την αίθουσα όπου δίνονταν η εκδήλωσή του πάνω α...



Μπροστά σε μια πρωτοφανή για τα δεδομένα της Γενισέας συγκέντρωση (μέσα και έξω από την αίθουσα όπου δίνονταν η εκδήλωσή του πάνω απο 1.200 φίλοι του βρέθηκαν στο πλευρό του), ο Υποψήφιος Δήμαρχος Αβδήρων Αθανάσιος Κριτσίνης παρουσίασε αργά το απόγευμα Κυριακής τους 120 υποψήφιους τοπικούς και δημοτικούς του συμβούλους, εκφράζοντας την αισιοδοξία του ότι «ο συνδυασμός του, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ» μπορεί να κερδίσει τον Δήμο Αβδήρων από την πρώτη Κυριακή της 26ης Μαΐου 2019!

Ήταν ανεπανάληπτη η συγκέντρωση του Αθανάσιου Κριτσίνη κατά γενική ομολογία με τον κόσμο να παραληρεί και να ξεπερνάει κάθε προσδοκία η συμμετοχή του!

Μεταξύ των άλλων τίμησαν την εκδήλωσή του ο Υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος Ξάνθης Στέλιος Μωραϊτης, ο βιομήχανος Παντελής Παντέλος, ο πρώην Πρόεδρος της Θρακικής Σκηνής και της Ασπίδας Ξάνθης Γιάννης Γεωργανάς, ο Υποψήφιος Περιφερειακός σύμβουλος Ξάνθης Μιχάλης Αμοιρίδης, ο βετεράνος της Τοπικής Αυτοδιοίκησης Σπύρος Χαλκίδης, ο πολιτευτής του ΛΑΟΣ Γιώργος Σιδηρόπουλος, τα μέλη του ΕΒΕ Ξάνθης Χρήστος Κάλφας και Γιώργος Μπαμπουκίδης κ.ά.
Άψογη στο ρόλο της παρουσιάστριας της εκδήλωσης η γνωστή δημοσιογράφος Γιώτα Χατζηθεοδώρου που έχει ρίζες στη Γενισέα και στη Μάνδρα.

ΈΝΤΟΝΗ Η ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΡΙΤΣΙΝΗ

Με διάχυτη αισιοδοξία για το αποτέλεσμα των εκλογών της 26 Μαΐου, ο υποψήφιος Δήμαρχος Αθανάσιος Κριτσίνης και επικεφαλής του συνδυασμού “ΑΒΔΗΡΑ όλοι μαζί μπορούμε” μιλώντας αποκλειστικά στο NEXT tv δεν έκρυψε την συγκίνησή του για την φοβερή συγκέντρωση και τον κόσμο που βρέθηκε στο πλευρό του. 

120 υποψήφιες και υποψήφιοι, ο μέγιστος δυνατός αριθμός ,πλαισιώνουν τον Αθανάσιο Κριτσίνη στον αγώνα του για ένα δήμο με ανάπτυξη και ευημερία για όλους τους πολίτες του και με υπερηφάνεια τους παρουσίασε όλους, τονίζοντας μάλιστα με έμφαση:

Από την πρώτη ημέρα της ανακοίνωσης της καθόδου μου στον εκλογικό στίβο, οι πολίτες του δήμου Αβδήρων έδωσαν αδιαμφισβήτητο προβάδισμα νίκης στο Συνδυασμό μας και αγκάλιασαν την προσπάθεια Μας. Θέλουν την αλλαγή σελίδας στο Δήμο Αβδήρων, θέλουν την ανάπτυξη.

«Χριστιανοί, μουσουλμάνοι, αγρότες, ελεύθεροι επαγγελματίες, συνταξιούχοι, δημόσιοι και ιδιωτικοί υπάλληλοι, παλιοί με εμπειρία, νέοι με φιλοδοξίες, όλοι μαζί, με επικεφαλής τον υποψήφιο Δήμαρχο Αθανάσιο Κριτσίνη συνθέτουν το μεγαλύτερο συνδυασμό νίκης και είναι έτοιμοι να φέρουν την νέα εποχή στο δήμο Αβδήρων, από την πρώτη Κυριακή», ήταν το φινάλε της τρομερής συγκέντρωσης της Κυριακής στη Γενσέα.


Ιδού αναλυτικά όλος ο συνδυασμός των 120 υποψηφίων:

ΟΝΟΜΑ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
« ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ! »
ΕΠΙΚΕΦΑΛΗΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ
ΚΡΙΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΥΠΟΨΉΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΊ ΣΎΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΈΡΕΙΑ ΑΒΔΗΡΩΝ (πρ. Δημοτική Ενότητα Αβδήρων)
1. ΑΜΑΞΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
2. ΑΝΑΦΟΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
4. ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
5. ΜΠΡΟΣΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
6. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
7. ΠΙΣΚΙΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
8. ΨΩΜΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΙΣΤΩΝΙΔΑΣ (πρ. Δημοτική Ενότητα Βιστωνίδας)
1. ΑΡΧΟΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
2. ΓΚΙΡΔΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
3. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
4. ΚΑΡΑΣΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
5. ΚΟΤΖΑ ΝΑΖΗΦ ΝΑΖΗΦ του ΝΑΖΗΦ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
6. ΛΕΣΚΟΦΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
7. ΜΑΛΑΔΕΝΗ ΘΕΟΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
8. ΜΑΡΟΥΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
9. ΜΕΜΕΤ ΕΦΕΝΔΗ ΙΣΜΕΤ του ΣΑΛΗ ΜΕΜΕΤ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
10. ΜΗΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
11. ΜΠΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
12. ΜΥΛΩΝΑ ΣΟΦΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
13. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΚΕΛΑΚΗΣ του ΤΡΥΦΩΝΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
14. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ (ΣΙΣΣΥ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
15. ΣΑΜΗ ΜΕΜΕΤ του ΣΑΜΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
16. ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
17. ΣΟΥΡΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
18. ΤΖΕΜΑΛΗ ΜΠΑΧΤΙΑΡ του ΓΙΛΜΑΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
19. ΤΡΑΚΑ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
20. ΧΑΛΗΛ ΟΓΛΟΥ ΡΙΤΒΑΝ του ΧΑΛΗΛ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
21. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΡΑΝΙΑ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
22. ΧΑΣΑΝ ΝΙΧΑΤ του ΧΑΣΑΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
23. ΧΑΤΖΗΤΕΡΖΟΓΛΟΥ ΑΣΗΜ του ΑΣΗΜ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΕΛΕΡΟΥ (πρ. Δημοτική Ενότητα Σελέρου)
1. ΑΜΕΤ ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΝΙΣ του ΡΕΤΖΕΠ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
2. ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
3. ΓΚΙΡΕΤΛΗ ΙΛΧΑΝ του ΧΙΛΜΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
4. ΙΜΠΡΑΗΜ ΜΕΜΕΤ ΣΟΥΑΤ του ΕΣΡΕΦ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
5. ΚΕΤΕΝΛΙΚΛΗ ΝΕΝΤΙΜΕ του ΣΑΛΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
6. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΑΪΛΑΝ του ΡΕΤΖΕΠ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
7. ΟΜΕΡ ΣΑΜΠΑΝ του ΦΕΧΜΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
8. ΡΙΖΑ ΟΓΛΟΥ ΣΕΜΙΧΑ του ΡΕΤΖΕΠ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
9. ΤΟΠ ΑΛΗ ΡΙΤΒΑΝ του ΡΑΜΑΔΑΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
10. ΤΟΠ ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΕΒΓΚΙΕ του ΧΑΣΑΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ
11. ΧΑΣΑΝ ΟΓΛΟΥ ΤΟΥΛΕΡ του ΣΕΦΕΡ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΒΔΗΡΩΝ
1. ΑΒΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΔΑΡΓΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ- ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΚΑΡΑΜΠΙΠΕΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΣΟΥΚΡΙΕ του ΕΜΙΝ- ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
7. ΣΕΡΙΦ ΟΓΛΟΥ ΣΕΒΓΚΗ του ΣΕΡΙΦ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
8. ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΕΝΙΣΕΑΣ
1. ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΗΛΙΑΖ ΟΓΛΟΥ ΤΑΜΕΡ του ΜΟΥΜΙΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΜΑΡΕΛΗ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΘΕΟΠΙΣΤΗ (ΦΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΜΟΥΜΙΝ ΧΑΣΑΝ ΟΝΟΥΡ του ΝΑΪΛ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΡΑΜΑΝΤΑΝ ΕΜΙΝΕ του ΜΕΜΕΤ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
7. ΣΑΜΠΡΗ ΟΓΛΟΥ ΝΑΗΜ του ΣΑΜΠΡΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
8. ΣΙΑΜΙΔΟΥ ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
9. ΤΖΑΦΕΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
10. ΤΣΑΟΥΣΕΛΗ ΜΑΡΙΩ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΟΜΗΔΕΙΑΣ
1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΓΙΑΠΟΥΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΕΜΗΝΟΓΛΟΥ ΤΟΥΡΧΑΝ του ΜΟΥΧΑΜΕΤ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΕΜΙΝ ΜΟΥΜΙΝΕ του ΕΚΡΕΜ– ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΚΙΟΥΤΣΟΥΚ ΝΟΥΡΤΖΙΑΝ του ΑΧΜΕΤ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΔΑΝΙΗΛ– ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
8. ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΙΡΙΝΑ ΝΙΚΟΥΛΙΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
9. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
10. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
11. ΤΖΕΜΠΡΑΪΛΙΔΟΥ ΠΕΤΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ– ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΥΤΣΟΥ
1. ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΓΙΟΥΠΙΤΕΡ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΓΚΛΑΒΙΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΖΑΧΑΡΙΑΔΟΥ ΑΓΟΡΑΣΤΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΓΙΚΟΥ
1. ΕΡΝΤΙΝΤΣ ΕΡΣΙΝ του ΕΡΝΤΙΝΤΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΚΑΠΟΥΣΑΤΖΗ ΓΕΝΟΒΕΦΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΧΡΗΣΤΑΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΥΡΩΔΑΤΟΥ
1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΓΚΑΤΙΔΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΔΕΣΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΚΑΡΑΜΠΙΠΕΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΠΕΧΛΙΒΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
7. ΤΕΡΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΑΣ ΚΕΣΣΑΝΗΣ
1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΚΟΥΤΑΛΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΜΠΟΥΡΛΟΥΚΑ ΖΩΗ του ΦΩΤΙΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΤΟΠΤΣΙΚΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ -ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΛΥΣΙΤΟΥ
1. ΔΡΑΓΑΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΚΟΜΙΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΜΑΝΤΖΑΡΙΔΟΥ ΠΑΝΔΩΡΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΠΕΛΤΕΚΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΣΗΝΑΠ ΟΓΛΟΥ ΜΕΣΟΥΤ του ΓΙΑΣΑΡ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΧΑΣΗΜ ΟΓΛΟΥ ΣΑΛΗ του ΧΑΣΗΜ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΛΕΡΟΥ
1. ΓΚΙΡΤΖΑΛΗ ΦΙΛΙΖ του ΜΟΥΜΙΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΚΑΛΕΤΖΗ ΧΟΥΣΕΪΝ του ΣΟΥΚΡΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΜΟΥΜΙΝ ΟΓΛΟΥ ΠΙΝΑΡ του ΜΠΑΧΡΗ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΜΟΥΣΤΑΦΑ ΚΕΝΑΝ του ΒΕΝΤΑΤ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΜΠΟΖ ΜΠΙΝΓΚΙΟΥΛ του ΧΑΣΑΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΜΠΟΖ ΤΟΛΓΑΝ του ΧΑΣΑΝ - ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
7. ΟΣΜΑΝ ΧΑΣΑΝΟΓΛΟΥ ΧΙΟΥΣΕΪΝ του ΧΙΟΥΣΕΪΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
8. ΠΟΛΥΤΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
9. ΤΣΑΜΟΥΡ ΜΟΥΜΙΝ ΟΖΛΕΜ του ΣΑΛΗ– ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
10. ΤΣΙΛΙΓΚΗΡ ΣΟΥΚΡΗ του ΡΕΤΖΕΠ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
11. ΧΑΣΑΝ ΜΠΑΣΗ ΤΟΥΡΧΑΝ του ΣΙΑΚΗΡ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ


ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥΝΙΟΥ
1. ΙΜΠΡΑΗΜ ΡΕΪΧΑΝ του ΧΑΣΑΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
2. ΙΝΤΡΙΖ ΑΛΙ ΤΖΑΝ του ΣΑΜΠΑΝ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
3. ΙΝΤΡΙΖ ΕΡΚΑΝ του ΜΟΥΜΙΝ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
4. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
5. ΤΟΥΜΠΑΝ ΟΣΜΑΝ ΡΕΤΖΕΠ του ΣΑΜΠΑΝ– ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
6. ΤΣΙΤΑΚ ΜΕΧΜΕΤ ΟΓΛΟΥ ΕΜΙΝΕ του ΜΠΑΧΡΗ– ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
7. ΧΟΥΣΕΪΝ ΑΛΗΜΟΓΛΟΥ ΝΤΕΡΙΑ του ΑΛΗΜ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ
8. ΧΟΥΣΕΪΝΟΓΛΟΥ ΕΚΡΕΜ του ΣΑΛΗΜ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΕΛΙΝΟΥ
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ





Εγγραφή στο newsletter