Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 2 έως και 8 Ιουλίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της ...
Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 2 έως και 8 Ιουλίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
|
02/07/2018
|
Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς
|
08.00-15.00
|
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
|
ΤΡΙΤΗ
|
03/07/2018
|
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι
|
08.00-15.00
|
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
04/07/2018
|
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή
|
19.00-02.00
|
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
05/07/2018
|
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα
|
19.00-02.00
|
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
06/07/2018
|
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο
|
08.00-14.00
|
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
|
07/07/2018
|
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά
|
08.00-14.00
|
Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
|
02/07/2018
|
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια
|
17.00 –24.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΤΡΙΤΗ
|
03/07/2018
|
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
|
07.00 –14.00
|
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
04//07/2018
|
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι
|
07.00 –14.00
|
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
05/07/2018
|
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά
|
07.00 –14.00
|
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
06/07/2018
|
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
|
17.00 –24.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
|
07/07/2018
|
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
|
08.00 –13.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
|
02/07/2018
|
Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα-Εσοχή-Πλαγιά-Στροφή-Νέδα-Αγιοχώρι-Ήπιο.
| 08.00 –14.00 |
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΤΡΙΤΗ
|
03/07/2018
| Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι. | 17.00 –00.00 |
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ ΣΑΠΩΝ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
04/07/2018
|
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι.
| 08.00 – 14.00 |
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
05/07/2018
|
Μεσούνη-Αίγειρος-Καλλίστη-Γλυφάδα
Παραλιακή ζώνη
Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης
| 16.00 –22.00 |
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
06/07/2018
|
Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής-Μαρώνειας-Άγιος Χαράλαμπος-Προσκυνητές-Προφήτης Ηλίας
| 09.00-15.00 |
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
|
ΚΥΡΙΑΚΗ |
08/07/2018
|
Μεσούνη-Αίγειρος-Καλλίστη-Γλυφάδα
Παραλιακή ζώνη
Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης
| 16.00 –22.00 |
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
| |
ΔΕΥΤΕΡΑ
02/07/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα,Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι,Τοξότες,Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΡΙΤΗ
03/07/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κιμμέρια,Πηγάδια,Άκαρπο,Γρήγορο,
Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Διομήδεια,Παλαιός και Νέος Ζυγός,Πετεινός,Φελώνη,Βαφέϊκα,
Μαγικό,Αυξέντιο,Παλαιό Κατράμιο,Λεύκη,Τοξότες,Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΕΤΑΡΤΗ
04/07/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κυψέλη,Μέλισσα, Εξοχή,Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο,Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο,
Ν. Εράσμιο,Όλβιο
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Πετεινός,Διομήδεια,Μαγικό,Παλαιός και Νέος Βαφέϊκα,Πηγάδια,
Μάγγανα,Άβδηρα,Μυρωδάτο
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
| |
ΠΕΜΠΤΗ
05/07/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος,Ποταμιά,Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο,Γκιώνα
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο
|
17. 00 – 24.00
|
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
06/07/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κιμμέρια,Λευκόπετρα,Σέλερο,
Άκαρπο,Σήμαντρα,Γρήγορο,Φίλια,
Σούνιο,Πολύσιτος,Σέλινο,Συδινή,
Ν.Κεσσάνη,Πόρτο Λάγος,Κουτσό
|
17. 00 – 24.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Σμίνθη,Μύκη,Γοργόνα,Σάτρες,
Τέμενος
|
17. 00 – 24.00
|
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
08/07/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Mελίβοια,Αιμόνιο,Δημάριο,Κοτύλη,
Πάχνη
|
17. 00 – 24.00
|
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο
|
09. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
|