Πριν από μερικά 24ωρα οι έντονες “διαμαρτυρίες” του δημάρχου Ξάνθης προς τους στενούς συνεργάτες του με την παρουσία και νομικών του δή...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjfKlNjzu9ZXKIWcLooeUIbMtf44BSYjVTGIJwpb1wU6jdJVsnoiAMFglZ1FqHau6j1itQJ3WvWjH37mXK6JaIvXlV-ZIR31XsygCfLrXUBxbhLuqnBUzHxEAMVEMrjSGhyt3VCsjCBTbk/s320/%25CE%2594%25CE%25B7%25CE%25BC%25CE%25BF%25CF%2584%25CE%25B9%25CE%25BA%25CE%25BF+%25CE%25A0%25CE%25AC%25CF%2581%25CE%25BA%25CE%25B9%25CE%25BD%25CE%25BA.jpg)
Ο λόγος για την ηλεκτροδότηση του ακινήτου στην οδό Κων. Μπένη που κατασκευάστηκε και λειτουργούσε το δημοτικό parking έως και πριν δύο περίπου χρόνια, πριν το ενοικιάσει ο δήμος σε ιδιώτη.
“Ανακάλυψαν” στο γραφείο του δημάρχου Ξάνθης μετά από …. ερωτήσεις δημοσιογράφου…. Ότι η ηλεκτροδότηση του ακινήτου που εκμεταλλεύεται πλέον η μισθώτρια εταιρεία γίνετε με σύνδεση που τον λογαριασμό του ηλεκτρικού πληρώνει ο ….δήμος Ξάνθης.
Ακολούθησε έντονη κινητικότητα για να βρεθεί ….τι συμβαίνει και να λυθούν οι τυχόν παραλήψεις….