facebook

PRESS ROOM

Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης, από 8 έως 14 Ιουλίου


Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 8 έως 14 Ιουλίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης θα είναι τα ακόλουθα:


ΗΜΕΡΑ
 
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
ΩΡΑΡΙΟ
 ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ   08/07/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη
18.00-01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
  Β΄ΚΑΜ
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο.
09.00-15.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΡΙΤΗ   09/07/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο
18.00-01.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
  Β΄ΚΑΜ
Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Πετεινός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
18.00-01.00
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,  Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 10/07/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Άβατο, Ν. Εράσμιο, Όλβιο
17.00-00.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
  Β΄ΚΑΜ
Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
17.00-00.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ   11/07/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα
17.00-00.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο
08.00-15.00
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ (Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ   12/07/2019
  Α΄ΚΑΜ
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια, Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή, Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
08.00-15.00
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ (ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
  Β΄ΚΑΜ
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος
08.00-15.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
ΣΑΒΒΑΤΟ 13/07/2019
  Β΄ΚΑΜ
Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες, Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
08.00-15.00
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/07/2019
Α΄ΚΑΜ
  Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
18.00-01.00
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ (ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
On Air Media Group

On Air Media Group

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.