facebook

PRESS ROOM

Οι «ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ» πήγαν Πρωτοδικείο


Το Σάββατο 4 Μαΐου 2019 κατατέθηκε στο Πρωτοδικείο Ξάνθης ο Συνδυασμός της Δημοτικής μας παράταξης ‘’ΠΟΛΙΤΕΣ ΣΕ ΔΡΑΣΗ’’ του υποψηφίου Δημάρχου Αβδήρων ΤΣΙΤΙΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ για τις Δημοτικές Εκλογές της 26ης Μαΐου 2019 που αποτελείται από 116 υποψήφιους Δημοτικούς και Τοπικούς Συμβούλους στο Δήμο Αβδήρων.

Όνομα Συνδυασμού
Πολίτες σε Δράση

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥ ΔΗΜΑΡΧΟΥ ΑΒΔΗΡΩΝ
ΤΣΙΤΙΡΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΤΣΙΤΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
(Υποψήφιος Δήμαρχος)

Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

1Ασλάνογλου Μαρία (Μάνια)Κοσμάς(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
2Γεωργακάκης ΑθανάσιοςΣταύρος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
3Δεμερτζή ΒασιλείαΚωνσταντίνος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
4Μανασαρίδης ΣυμεώνΑναστάσιος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
5Μπαρδάκης ΠαναγιώτηςΓεώργιος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
6Μπογιατζής ΣταμάτιοςΧαράλαμπος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
7Σταυρακάρας ΦώτιοςΑθανάσιος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)
8Τριανταφύλλου ΒασιλικήΔημήτριος(Εκλογική Περιφέρεια Αβδήρων)

Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδο
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1Αχμετσίκ ΤζεμήλΣαμπρή(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
2Γαρούφας ΔήμοςΓεώργιος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
3Γκασιμπαγιαζίδης ΒλαδίμηροςΠέτρος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
4Γκλαβίνη Κυριακή (Κική)Γεώργιος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
5Δελβινίδου Παπαδοπούλου ΜαρίναΔημήτριος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
6Εμίν ΝουρντάνΕμίν(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
7Ζουρνατζίδου Χρηστακίδου Κωνσταντινιάσύζυγος Χρύσανθου(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
8Κανδυλίδου ΑθανασίαΠαύλος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
9Καραμανλής ΕλευθέριοςΝικόλαος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
10Κασσέρης ΚωνσταντίνοςΑθανάσιος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
11Κουτσομιχάλη ΝικολέταΙωάννης(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
12Κωτσάκη Χατζηκυριάκου ΧρυσούλαΓεώργιος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
13Μακρή ΖηνοβίαΔημήτριος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
14Μαστορίδης ΙωάννηςΘεόδωρος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
15Μαυρίδης ΝικόλαοςΚυριάκος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
16Μπαργκάν ΤιουλάϊΜεχμέτ(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
17Ομέρ Χασάνογλου Ομέρ (Σεζέν)Αλή(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
18Παπάζογλου ΕιρήνηΠαναγιώτης(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
19Σερνισλίδου ΜαρίαΑνέστης(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
20Σισμάνης ΛεωνίδαςΒασίλειος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
21Τσόγκας ΑθανάσιοςΚωνσταντίνος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
22Χατζηδημητρίου Ειρήνη Χρυσοβαλάντω (Βαλεντίνα)Βασίλειος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)
23Χατζηδιαμαντή ΛαμπρινούλαΚωνσταντίνος(Εκλογική Περιφέρεια Βιστωνίδος)

Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1Αραμπατζή ΜπαχρήΣαΐπ(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
2Αχμέτ Χασάν ΟυνάλΧασάν(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
3Ιμπίς ΤζεμήλΣαλή(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
4Μουσταφόγλου ΣεμσιντίνΑχμέτ(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
5Μπεκήρ Ογλού ΜπεκήρΣαλή(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
6Ντεμήρ Σαντρή (Καδρή)Ρετζέπ(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
7Οσμάν ΜελιχάΚιαμήλ(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
8Οσμάν Ογλού ΟζγκένΡαχμή(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
9Τσιτιρίδης ΒασίλειοςΚωνσταντίνος(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
10Χασάν Ριφάτ ΣεβήντςΧασάν(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)
11Χοτζά Χασάν ΣαλήΑχμέτ(Εκλογική Περιφέρεια Σελέρου)

Κοινότητα Γενισέας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Γενισέας
1Αλή Ογλού ΡεμζιέΤαλάτ(Κοινότητα Γενισέας)
2Καργιώτης ΙωάννηςΕυάγγελος(Κοινότητα Γενισέας)
3Καφαντάρης ΔημήτριοςΙωάννης(Κοινότητα Γενισέας)
4Μαρίνος ΓεώργιοςΜαρίνος(Κοινότητα Γενισέας)
5Μαρκοπούλου Ταταρίδου ΑικατερίνηΒασίλειος(Κοινότητα Γενισέας)
6Παπανδρέου ΑνδρέαςΘεόδωρος(Κοινότητα Γενισέας)
7Πετρίδη ΑναστασίαΓιώργος(Κοινότητα Γενισέας)
8Χαλήλ ΜουμίνΜεστάν(Κοινότητα Γενισέας)

Κοινότητα Διομηδείας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Διομηδείας
1Αθανασιάδης ΘεόδωροςΑθανάσιος(Κοινότητα Διομηδείας)
2Αλτινίδης ΑθανάσιοςΓεώργιος(Κοινότητα Διομηδείας)
3Αναστασιάδης ΕυστάθιοςΓεώργιος(Κοινότητα Διομηδείας)
4Ιλιάζ Ογλού ΝεσάτΙλιάζ(Κοινότητα Διομηδείας)
5Κυράπογλου ΜιχαήλΠαναγιώτης(Κοινότητα Διομηδείας)
6Μηλίδου ΕλένηΙωάννης(Κοινότητα Διομηδείας)
7Μπεκήρ ΧασάνΚασήμ(Κοινότητα Διομηδείας)
8Παπαγερασίμου ΧρυσούλαΙωάννης(Κοινότητα Διομηδείας)
9Πραστάνη  ΓεωργίαΓεώργιος(Κοινότητα Διομηδείας)
10Χαλκίδης ΓεώργιοςΑθανάσιος(Κοινότητα Διομηδείας)
11Χουτζιάρ ΝουρτένΣουλεϊμάν(Κοινότητα Διομηδείας)

Κοινότητα Σελέρου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Σελέρου
1Αβτζή ΧικμέτΣαλή(Κοινότητα Σελέρου)
2Γιαλούτς ΑϊσεγκιούλΣαλή(Κοινότητα Σελέρου)
3Ταχσίν Ογλού ΟλτζάϊΝετζέτ(Κοινότητα Σελέρου)
4Τσιλιγκήρ ΟυζενέρΙσμαήλ(Κοινότητα Σελέρου)
5Τσιτηρίδου ΚυριακήΣωκράτης(Κοινότητα Σελέρου)
6Χασάν Ογλού ΧούλιαΜπαϊράμ(Κοινότητα Σελέρου)
7Χίντ ΣιαμπάνΡετζέπ(Κοινότητα Σελέρου)

Κοινότητα Αβδήρων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Αβδήρων
1Ασημίδου Σταγώνη ΑσημούλαΚωνσταντίνος(Κοινότητα Αβδήρων)
2Εγγλέζης ΑναστάσιοςΓεώργιος(Κοινότητα Αβδήρων)
3Καραγεωργίου ΑσημένιαΝικόλαος(Κοινότητα Αβδήρων)
4Κυρικτσής ΜάριοςΒασίλειος(Κοινότητα Αβδήρων)
5Ραντάκη ΆνναΙωάννης(Κοινότητα Αβδήρων)

Κοινότητα Κουτσού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Κουτσού
1Ανατολάκη ΕλευθερίαΕυστάθιος(Κοινότητα Κουτσού)
2Γκλαβίνης ΧρήστοςΑνδρέας(Κοινότητα Κουτσού)
3Εμίν Ογλού ΧούλιαΜουμίν(Κοινότητα Κουτσού)
4Μουμίν ΑϊσέΜουμίν(Κοινότητα Κουτσού)
5Τσακιράκης ΠρόδρομοςΙωάννης(Κοινότητα Κουτσού)

Κοινότητα Μαγικού
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Μαγικού
1Ανδρεανίδου ΜαρίαΚωνσταντίνος(Κοινότητα Μαγικού)
2Γεωργιάδου ΕλένηΒαλέριος(Κοινότητα Μαγικού)
3Ζαφειριάδης ΒασίλειοςΣτέργιος(Κοινότητα Μαγικού)
4Λελεκίδης ΑπόστολοςΓεώργιος(Κοινότητα Μαγικού)
5Φεημή ΕκρέμΦεημή(Κοινότητα Μαγικού)
6Χρηστακίδου ΖωήΕυάγγελος(Κοινότητα Μαγικού)

Κοινότητα Μάνδρας
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Μάνδρας
1Βουλγαρίδης ΚωνσταντίνοςΑθανάσιος(Κοινότητα Μάνδρας)
2Γεωργιάδου ΜαρίναΓεώργιος(Κοινότητα Μάνδρας)
3Καϊταλίδου ΌλγαΚυριάκος(Κοινότητα Μάνδρας)
4Καρακάσης ΧρήστοςΑναστάσιος(Κοινότητα Μάνδρας)
5Χαλκόπουλος ΑναστάσιοςΚωνσταντίνος(Κοινότητα Μάνδρας)

Κοινότητα Μυρωδάτου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Μυρωδάτου
1Κυριαζίδης ΑπόστολοςΘεοφάνης(Κοινότητα Μυρωδάτου)
2Μαλάκη ΕυαγγελίαΑθανάσιος(Κοινότητα Μυρωδάτου)
3Μπακξεβάνης ΠασχάληςΝικόλαος(Κοινότητα Μυρωδάτου)
4Τερζίδου ΑγνήΔημήτριος(Κοινότητα Μυρωδάτου)
5Φύσαρης ΘεόδωροςΝικόλαος(Κοινότητα Μυρωδάτου)

Κοινότητα Νέας Κεσσάνης
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Νέας Κεσσάνης
1Θωμόπουλος ΣτέργιοςΘωμάς(Κοινότητα Νέας Κεσσάνης)
2Μαζαράκη ΑργυρώΚωνσταντίνος(Κοινότητα Νέας Κεσσάνης)
3Σαμαράς ΔημήτριοςΣάββας(Κοινότητα Νέας Κεσσάνης)
4Φωτεινέλη ΚαλλιόπηΝικόλαος(Κοινότητα Νέας Κεσσάνης)
5Χατζηπέτρου ΔημήτριοςΕυστράτιος(Κοινότητα Νέας Κεσσάνης)

Κοινότητα Πηγαδίων
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Πηγαδίων
1Βαρσάμης ΔημήτριοςΓεώργιος(Κοινότητα Πηγαδίων)
2Γιαπαντζαλής ΠαρασκευάςΝικόλαος(Κοινότητα Πηγαδίων)
3Καρκαλιάνης ΜιχαήλΔημήτριος(Κοινότητα Πηγαδίων)
4Μοσουρίδου ΤσιάλαΘεόδωρος(Κοινότητα Πηγαδίων)
5Χατζηφωτίου Βορεινού ΕυαγγελίαΕυρυπίδης(Κοινότητα Πηγαδίων)

Κοινότητα Πολυσίτου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Πολυσίτου

1Αλεξιάδης ΚαλλικράτηςΔημήτριος(Κοινότητα Πολυσίτου)
2Δραγγίας ΣτέργιοςΙωάννης(Κοινότητα Πολυσίτου)
3Μπακιρτζή ΧρυσούλαΚωνσταντίνος(Κοινότητα Πολυσίτου)
4Μπουγίδης ΜενέλαοςΙωάννης(Κοινότητα Πολυσίτου)
5Ραμαδάν Ογλού ΛεϊλάΜεμέτ(Κοινότητα Πολυσίτου)
6Χασήμ Ογλού ΣενόζΜουσταφά(Κοινότητα Πολυσίτου)

Κοινότητα Σουνίου
Υποψήφιοι Σύμβουλοι της Κοινότητας Σουνίου
1Γαρίπη Γραδάρη ΣοφίαΓεώργιος(Κοινότητα Σουνίου )
2Θεοδωρίδης ΑνέστηςΓεώργιος(Κοινότητα Σουνίου )
3Καδρή ΕμινέΧακκή(Κοινότητα Σουνίου )
4Λαβτζής ΧρήστοςΑθανάσιος(Κοινότητα Σουνίου )
5Μπεκδές ΜπαϊριντίνΤζεμήλ(Κοινότητα Σουνίου )

Κοινότητα Σελίνου (ενιαίο ψηφοδέλτιο)
Υποψήφιος Σύμβουλος της Κοινότητας Σελίνου
1Κατσίκας ΗλίαςΒασίλειος(Κοινότητα Σελίνου )


On Air Media Group

On Air Media Group

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.