facebook

PRESS ROOM

Οι πρώτοι 80 του Β. Τσολακίδη και Καλιαμπάκα


Παρουσιάζουμε τα 80 πρώτα ονόματα του συνδυασμού «συνΕργασία» που διεκδικούν την ψήφο των συνδημοτών μας του Δήμου Αβδήρων στις επερχόμενες Δημοτικές εκλογές, είναι όλοι εκλεκτά μέλη των τοπικών κοινωνιών του Δήμου μας με διάθεση για προσφορά στα κοινά :


α/αΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΠΑΓΓΕΛΜΑ
1Αθανασίου ΣυμεώνΔημοτικός Σύμβουλος-Δημόσιος Υπάλληλος
2Αλή Εφέντη ΙσμαήλΙδ.Υπάλληλος
3Αλή ογλού ΜπιρτζάνΠτυχιούχος Διοίκηση Επιχειρήσεων-Έμπορος
4Ατανάσοβα ΜαργαρίταΟικιακά
5Βαμβακίδης ΜιχαήλΠρόεδρος Τ.Κ.Μαγικού -Συνταξιούχος
6Βιδούρας ΧρήστοςΔημόσιος Υπάλληλος
7Γαβριηλίδης ΚωνσταντίνοςΣυνταξιούχος
8Γαρούφας ΧρήστοςΕκλ. Σύμβουλος Τ.Κ. Γενισσέας-Ιδ.Υπάλληλος
9Γκιαουράκη  ΑναστασίαΠρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου Πόρτο-Λάγος-Οικιακά
10Γκιρετλή ΤζειλάνΠρώην Αντιδήμαρχος-Πρώην Πρόερος Δημ.Παιδικών Σταθμών-Ελεύθερος Επαγγελματίας
11Δαφνιώτη Ασημένια (Μίνα)Εκπαιδευτικός-Χημικός
12Δελή ογλού ΜπουλέντΟικονομολόγος
13Δερμεντζόγλου ΘεόδωροςΑυτοκινητιστής
14Δημητριάδου ΕυστρατίαΠτυχιούχος Δημοσίων Σχέσεων και Επιχειρήσεων
15Δημητριάδης ΣτέφανοςΣυνταξιούχος-Αγρότης
16Ελευθεριάδης ΛεωνίδαςΔημοτικός Σύμβουλος-Πολιτικός Μηχανικός-Ελεύθερος Επαγγελματίας
17Εφένδη ΓκιουνάιΙδ.Υπάλληλος
18Εφένδη ΕράλπΠρώην Αντιδήμαρχος-Πρώην Πρόερος Δημ.Παιδικών Σταθμών-Δημοτικός Σύμβουλος Δ.Αβδήρων-Υδραυλικός
19Ιντζέ Μεμέτ ΜπιρόλΠρώην Δήμαρχος Σελέρου Πρώην Αντιδήμαρχος Αβδήρων-Περιφερειακός Σύμβουλος Ξάνθης-Έμπορος
20Ισμαήλκο ΦατίχΑπόφοιτος Πανεπιστημίου Θράκης 0 Ανδριανούπολης
21Ιωαννίδης ΔιογένηςΠρόεδρος Τ.Κ. Πολυσίτου-Ελευθερος Επαγγελματίας
22Καλιαμπάκας  ΝικόλαοςΕπικεφαλής παράταξης «ΣΤΡΟΦΗΣ» Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος
23Καουσλίδου ΜαργαρίταΙδ.Υπάλληλος
24Καρακατάνης ΑθανάσιοςΠρώην Δημοτικος Σύμβουλος Βιστωνίδας-Συνταξιούχος
25Καρακατσάνη ΕιρήνηΙδ.Υπάλληλος
26Καρκαλιάνης ΔημήτριοςΑγρότης
27Κελγιώργης ΑναστάσιοςΥπάλληος Σ.Δ.Α.Ν.Ξάνθης
28Kετεγένη ΧάιδωΟικοκυρά
29Κεχαγιά ΤζελαιντήνΤοπικός Σύμβουλος -Επιπλοποιός
30Κορώνης ΧρήστοςΚτηνοτρόφος
31Κοτζά Χασάν ΣειντάνΙδ.Υπάλληλος
32Κουμψάκης ΕυάγγελοςΠρώην Πρόεδρος Τ.Κ.Μυρωδάτου Αγροκτηνοτρόφος
33Κυνηγοπούλου ΑθηνάΕλεύθερος Επαγγελματίας
34Κωστόπουλος ΓεώργιοςΠρόεδρος Τ.Κ. Σελίνου-Δημοτικός υπάλληλος
35Λέβεντ ΟσμάνΕλεύθερος Επαγγελματίας
36Μακρής ΑθανασιοςΠρώην Αντιδήμαρχος -Δημοτικός Σύμβουλος-Δημόσιος Υπάλληλος
37Μαρτίνης  ΚωνσταντίνοςΤοπικός Σύμβουλος Πολυαίτου- -Ιδ.Υπάλληλος
38Μεστά Οσμάν ΟυμίτΥποψ.Ευρωβουλευτής-Μέλος Δ.Σ. ΕΒΕ Μοριακός ΒιολόγοςΓενετιστής-Ελεύθερος Επαγγελματίας
39Μεχμέτ ογλού ΤσετίνΜέλος Σωματείου «ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΘΡΑΚΗΣ» Εκλεγμένος ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΞΑΝΘΗ-Εκλεγμένος Ομοσπονδίας Χημικών Βιομηχανιών-Προεδρος Ποδ.Ομαδας Π.Κατραμίου-Ιδ.Υπάλληλος
40Μιχαηλίδης  ΣόλωνΣυνταξιούχος ΑΤΕ
41Μολλά ΕκρέμΑγρότης
42Μορφίδης ΠαναγιώτηςΠρώην Πρόεδρος Τ.Κ.Αβδήρων Συνταξιούχος Μηχανικός
43Μουατζίρ ΓκιουλσέρΟικιακά
44Μουμήν ΧατιέΟικοκυρά
45Μουρατίδης ΑθανάσιοςΠρώην Δημοτικός Σύμβουλος Αβδήρων Πρόεδρος Συλλόγου Πολιτών Κυνηγών Ν.Ξάνθης Πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Βιστωνίδας Συνταξιούχος Τράπεζας Ελλάδος
46Μουρτεζίδου ΌλγαΟικιακά
47Μουσά Iσά ΟζνούρΑγρότισα
48Μπαιράμ ογλού ΧιλμήΕλεύθερος Επαγγελματίας
49Μπαντάκ ΜπαριέΔικηγόρος
50Μπόζ ΜπινγκιούλΝοσηλεύτρια
51Μπουρχάν ΜουμίνΥδραυλικός
52Νταλαθανασάρας ΣτέφανοςΑγρότης
53Ντίνος ΓεώργιοςΠρόεδρος Τ.Κ.Νέας Κεσσάνης-Λιμενεργάτης
54Ντεντέ ογλού ΑλήΤοπικός Σύμβουλος Σελέρου -Ιδ.Υπάλληλος
55Οσμάν Σουλειμάν ΜπαρίςΕλεύθερος Επαγγελματίας
56Παπαδημητρίου ΘεοδώραΑπόφοιτος Νοσηλευτικής Σχολής
57Παπαδοπούλου ΣοφίαΣυνταξιούχος
58Παπούδη ΕιρήνηΑπόφοιτος ΤΕΣΧ
59Παπάζογλου ΑικατερίνηΟικιακά
60Παπαχαραλάμπους ΠαρθέναΙδ.Υπάλληλος
61Παρασκευόπουλος ΕυάγγελοςΙδ.Υπάλληλος
62Παραστατίδου ΦωτεινήΠρώην Πρόεδρος Πολιτιστικού Συλλόγου-Συνταξιούχος-
63Ρετσελάς ΓεώργιοςΠρόεδρος Τ.Κ. Πηγαδίων-Αγρότης
64Σάκαλη ΣαμπρήΗλεκτρολόγος -Μουσικός
65Σίσκος ΓεώργιοςΠρώην Πρόεδρος Δ.Ε.Υ.Α. Αβδήρων-Πρώην Αντιδήμαρχος Βιστωνίδας-Συνταξιούχος ΟΣΕ
66Σπανού ΑλεξίαΦυσιοθεραπεύτρια
67Σταγώνης ΧαρίλαοςΗλεκτρολόγος Μηχ/γος
68Σταμπασοπούλου ΑνθούλαΟικιακά
69Στεφάνου ΠασχάληςΣυνταξιούχος
70Τερνίτσης ΑθανάσιοςΙδ.Υπάλληλος
71Τζαμπάζ ΓελίζΚομμώτρια
72Τζικοπούλου ΑικατερίνηΑπόφοιτος  ΕΠΑ.Σ. Μαγειρικής Τέχνης
73Τουρουνίδης ΕυστάθιοςΠρώην Πρόεδρος Τ.Κ.Διομηδείας-Ιδιωτ.Υπάλληλος
74Τουμπάν ΜουρβέτΜέλος Συλλλογου Γυναικών Φιλίων- Οικιακά
75Τσαούς ΛουτφήΙδ.Υπάλληλος
76Τσιναρίδης ΝικόλαοςΠρώην Πρόεδρος Δημοτικού Συμβουλίου Δ.ΑβδήρωνΙδ.Υπάλληλος
77Φυλακτάκης ΘεόφιλοςΠρόεδρος Τ.Κ. Κουτσού -Αγρότης
78Χατζή Σουλειμάν Καδήρ ΣαμήΕκλεγμένος Τοπικός Σύμβουλος Διομηδείας Αγρότης
79Χιονίδης ΜιχαήλΙδ.Υπάλληλος
80Ψαρονικολάκη ΑγγελικήΔασολόγος Περιβαλλοντολόγος

On Air Media Group

On Air Media Group

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.