Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 7 έως και 13 Ιανουαρίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων...
Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 7 έως και 13 Ιανουαρίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
| |
ΔΕΥΤΕΡΑ
7/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη
|
18. 00 – 01.00
|
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα,Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΡΙΤΗ
8/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κιμμέρια,Πηγάδια,Άκαρπο,Γρήγορο,
Πολύσιτος, Βελοχώρι, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σέλινο, Συδινή, Ν. Κεσσάνη, Σούνιο.
|
18. 00 – 01.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός,Πετεινός,Φελώνη, Βαφέϊκα, Μαγικό, Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο,Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τυμπανο
|
18. 00 –01.00
|
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΕΤΑΡΤΗ
9/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό,
Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,
Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
|
18. 00 –01.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο, Άγιος Αθανάσιος,
Ν. Εράσμιο, Όλβιο
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΠΕΜΠΤΗ
10/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος,Ποταμιά,Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο,Γκιώνα
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά,Κομνηνά,Λυκοδρόμιο
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
11/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο,
Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια,
Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή,
Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
|
Σμίνθη, Μύκη, Γοργόνα, Σάτρες, Τέμενος
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
13/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
|
08. 00 – 15.00
|
Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
|
07/01/2019
|
Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια
|
17.00 –24.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΤΡΙΤΗ
|
08/01/2019
|
Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Δέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι
|
07.00 –14.00
|
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
09/01/2019
|
Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι
|
07.00 –14.00
|
Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
10/01/2019
|
Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ,
Λυκόφη, Λαγυνά
|
07.00 –14.00
|
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
11/01/2019
|
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
|
17.00 –24.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
|
12/01/2019
|
Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
|
08.00 –13.00
|
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΡΟΔΟΠΗΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
|
07/01/2019
|
Μοναχοί-Ιππικό-Τρίκορφο-Μελίταινα-Κρυστάλη-Πόα-Κερασιά
|
08.00 – 14.00
|
Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
|
ΤΡΙΤΗ
|
08/01/2019
|
Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή
|
16.00 –22.00
|
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
09/01/2019
|
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
|
08.00 – 14.00
|
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
10/01/2019
|
Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι
|
16.00 – 22.00
|
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
11/01/2019
|
Ιάμπολη-Πάτερμα-Δαρμένη-Ραγάδα-Εσοχή-Πλαγιά-Στροφή-Νέδα-Αγιοχώρι-Ήπιο.
|
08.00 – 14.00
|
Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΚΥΡΙΑΚΗ
|
13/01/2019
|
Μεσούνη –Αίγειρος-Καλλίστη-Γλυφάδα-Παραλιακή ζώνη
Φαναρίου-Αρωγής-Μέσης,
Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής- Μαρώνειας-Άγιος Χαράλαμπος-Προσκυνητές-Προφήτης Ηλίας.
| 16.00 –22.00 |
Α.Τ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ)
Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ-ΣΑΠΩΝ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ
|
ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ
|
ΩΡΑΡΙΟ
|
ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
|
ΔΕΥΤΕΡΑ
|
07/01/2019
|
Μαράσια-Δίλοφος-Κριός-Σπήλαιο-Ελαία-Πλάτη-Άρζος-Καναδάς
|
08.00 -15.00
|
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
|
ΤΡΙΤΗ
|
08/01/2019
|
Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι
|
08.00 -15.00
|
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ
|
09/01/2019
|
Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή
|
19.00 – 02.00
|
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
|
ΠΕΜΠΤΗ
|
10/01/2019
|
Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα
|
19.00 – 02.00
|
Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
|
11/01/2019
|
Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο
|
08.00 -14.00
|
Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
|
ΣΑΒΒΑΤΟ
|
12/01/2019
|
Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά
|
08.00 -14.00
|
Α.Τ. ΤΡΙΓΩΝΟΥ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
|