Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 31 Δεκεμβρίου του έτους 2018 έως και 6 Ιανουαρίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κ...
Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 31 Δεκεμβρίου του έτους 2018 έως και 6 Ιανουαρίου του έτους 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης θα είναι τα ακόλουθα:
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 31/12/2018 | Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια | 17.00–24.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ | 02/01/2019 | Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι | 07.00–14.00 | Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΠΕΜΠΤΗ | 03/01/2019 | Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά | 07.00–14.00 | Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 04/01/2019 | Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,
Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα,
Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
| 17.00–24.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΣΑΒΒΑΤΟ | 05/01/2019 | Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα | 08.00–13.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 31/12/2018 | Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δωρικό, Αρίστεινο, Άνθεια | 17.00–24.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ | 02/01/2019 | Τριφύλλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή, Κήποι | 07.00–14.00 | Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΠΕΜΠΤΗ | 03/01/2019 | Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά | 07.00–14.00 | Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 04/01/2019 | Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη,
Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα,
Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα
| 17.00–24.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΣΑΒΒΑΤΟ | 05/01/2019 | Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα | 08.00–13.00 | Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
|
ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
ΗΜΕΡΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ | |
ΔΕΥΤΕΡΑ
5/12/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη
| 08.00-15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Χρύσα, Εύμοιρο, Καλλιθέα, Λεύκη, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Πετροχώρι, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι, Τοξότες,
Γαλάνη, Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο
| 08.00-15.00 | Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΕΤΑΡΤΗ
02/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
| Πετείνος, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια,
Μάγγανα, Άβδηρα, Μυρωδάτο
| 18.00-01.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Κυψέλη, Μέλισσα, Εξοχή, Δέκαρχο,Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Κρεμαστή, Τοξότες,
Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άβατο,
Άγιος Αθανάσιος,Ν. Εράσμιο, Όλβιο
| 18.00-01.00 | Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΠΕΜΠΤΗ
03/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
| Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα,
Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα
| 18.00-01.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο | 08.00-5.00 | Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
04/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
| Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο,
Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια,
Σούνιο, Πολύσιτος, Σέλινο, Συδινή,
Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό
| 08.00-15.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Σμίνθη,Μύκη,Γοργόνα,Σάτρες,Τέμενος | 18.00 – 01.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
| |
ΚΥΡΙΑΚΗ
06/1/2019
|
Α΄ΚΑΜ
|
Mελίβοια,Αιμόνιο,Δημάριο,Κοτύλη,Πάχνη
| 08.00 -15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Όλβιο, Άβατο, Τοξότες,Γαλάνη, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο | 18.00 – 01.00 | Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
|
ΗΜΕΡΑ | ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ |
ΔΕΥΤΕΡΑ | 31/12/2018 | Μοναχοί-Ιππικό-Τρίκορφο-Μελίταινα-Κρυστάλη-Πόα-Κερασιά | 08.00–14.00 | Α.Τ. ΙΑΣΜΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΙΑΣΜΟΥ)
|
ΤΕΤΑΡΤΗ | 02/01/2019 | Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι | 16.00–22.00 | Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΠΕΜΠΤΗ | 03/01/2019 | Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι | 08.00-14.00 | Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
|
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ | 04/01/2019 | Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο | 16.00-22.00 | Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ) |
ΣΑΒΒΑΤΟ | 05/01/2019 | Μεσούνη– Αίγειρος–Καλλίστη-Γλυφάδα – Παραλιακή ζώνη Φαναρίου– Αρωγής– Μέσης, Παραλιακή ζώνη Ξυλαγανής– Μαρώνεια– Άγιος Χαράλαμπος–Προσκυνητές- Προφήτης Ηλίας | 16:00-22:00 | Α.Τ. ΑΡΡΙΑΝΩΝ (ΔΗΜΟΣ ΜΑΡΩΝΕΙΑΣ ΣΑΠΩΝ) |