Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 5 έως και 11 Νοεμβρίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων τη...
Ανακοινώθηκε ότι για την ερχόμενη εβδομάδα (από 5 έως και 11 Νοεμβρίου του έτους 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ξάνθης θα είναι τα ακόλουθα:
ΗΜΕΡΑ | ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ | ΩΡΑΡΙΟ | ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ | |
ΔΕΥΤΕΡΑ
5/11/2018
|
Α΄ΚΑΜ
| Κύκνος, Ωραίο, Ρεύμα, Κένταυρος, Γλαύκη | 09.00-15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Χρύσα, Καλλιθέα, Εύμοιρο, Νέα Μορσίνη, Παλαιά Μορσίνη, Λεύκη, Πετροχώρι, Τοξότες, Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο, Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο, Άκαρπο, Βελοχώρι.
| 09.00-15.00 | Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ και
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΞΑΝΘΗΣ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΡΙΤΗ
6/11/2018
|
Α΄ΚΑΜ
| Κιμμέρια, Πηγάδια, Άκαρπο, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Σήμαντρα, Φίλια, Σέλερο, Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη. | 09.00-15.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ ΚΑΙ
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Πετεινός, Διομήδεια, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα,
Αυξέντιο, Παλαιό Κατράμιο, Μαγικό, Λεύκη, Τοξότες, Γαλάνη,
Μικρό και Μεγάλο Τύμπανο.
| 09.00-15.00 | Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ,
Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ και
Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
| |
ΤΕΤΑΡΤΗ
07/11/2018
|
Α΄ΚΑΜ
| Μέλισσα, Εξοχή, Κυψέλη, Δέκαρχο, Όλβιο, Μικρό Τύμπανο, Μεγάλο Τύμπανο, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος, Κρεμαστή, Άβατο,
Ν. Εράσμιο.
| 09.00-15.00 | Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Πετεινός, Διομήδεια, Μαγικό, Παλαιός και Νέος Ζυγός, Φελώνη, Βαφέϊκα, Πηγάδια, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Μάγγανα. | 17.00-24.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
| |
ΠΕΜΠΤΗ
08/11/2018
|
Α΄ΚΑΜ
| Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Μυρωδάτο, Γκιώνα. | 17.00-24.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Δαφνώνας, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Κομνηνά, Λυκοδρόμιο. | 09.00-15.00 | Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Ε. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
| |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
09/11/2018
|
Α΄ΚΑΜ
| Κιμμέρια, Λευκόπετρα, Σέλερο,
Άκαρπο, Σήμαντρα, Γρήγορο, Φίλια,
Σούνιο, Πολύσιτος, Συδινή, Σέλινο,
Ν.Κεσσάνη, Πόρτο Λάγος, Κουτσό.
| 17.00-24.00 | Α.Τ. ΑΒΔΗΡΩΝ και
Α.Τ. ΞΑΝΘΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ και ΞΑΝΘΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Γοργόνα, Σμίνθη, Μύκη, Σάτρες,
Τέμενος.
| 17.00-24.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
| |
ΣΑΒΒΑΤΟ
10/11/2018
|
Α΄ΚΑΜ
|
Mελίβοια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη,
Πάχνη.
| 09.00-15.00 | Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
|
Β΄ΚΑΜ
| Ν. Εράσμιο, Δασοχώρι, Μάγγανα, Δάφνη, Άβατο, Όλβιο, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Τοξότες, Γαλάνη, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο. | 09.00-15.00 | Α.Τ. ΤΟΠΕΙΡΟΥ
(ΔΗΜ
|