Widget by:Blogger Tips
PRESS ROOM
recent

Μουντιάλ 2018: Το πρόγραμμα των αγώνων μέχρι και τον τελικό


Δύο ημέρες έμειναν για την έναρξη του μεγαλύτερου ποδοσφαιρικού γεγονότος στον κόσμο.

Το Παγκόσμιο Κύπελλο 2018, θα αρχίσει στις 14 Ιουνίου με τη συνάντηση Ρωσίας-Σαουδικής Αραβίας στο Λουζνίκι της Μόσχας. Θα ολοκληρωθεί στις 15 Ιουλίου, στο ίδιο στάδιο με τον τελικό της διοργάνωσης.

Δείτε το πλήρες τηλεοπτικό πρόγραμμα, από τη φάση των ομίλων μέχρι και το μεγάλο τελικό:


Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
14/6ΜόσχαΡωσία – Σαουδική Αραβία
15/6ΓεκατέρινμπουργκΑίγυπτος – Ουρουγουάη
19/6Αγία ΠετρούποληΡωσία – Αίγυπτος
20/6Ροστόφ ον ΝτονΟυρουγουάη – Σαουδική Αραβία
25/6ΣαμάραΟυρουγουάη – Ρωσία
25/6ΒόλγκογκραντΣαουδική Αραβία – Αίγυπτος
Β’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
15/6Αγία ΠετρούποληΜαρόκο – Ιράν
15/6ΣότσιΠορτογαλία – Ισπανία
20/6ΜόσχαΠορτογαλία – Μαρόκο
20/6ΚαζάνΙράν – Ισπανία
25/6ΣαράνσκΙράν – Πορτογαλία
25/6ΚαλίνινγκραντΙσπανία – Μαρόκο
Γ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
16/6ΚαζάνΓαλλία – Αυστραλία
16/6ΣαράνσκΠερού – Δανία
21/6ΓεκατέρινμπουργκΓαλλία – Περού
21/6ΣαμάραΔανία – Αυστραλία
26/6ΜόσχαΔανία – Γαλλία
26/6ΣότσιΑυστραλία – Περού
Δ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
16/6ΜόσχαΑργεντινή – Ισλανδία
16/6ΚαλίνινγκραντΚροατία – Νιγηρία
21/6Νίζνι ΝόβγκοροντΑργεντινή – Κροατία
22/6ΒόλγκογκραντΝιγηρία – Ισλανδία
26/6Αγία ΠετρούποληΝιγηρία – Αργεντινή
26/6Ροστόφ ον ΝτονΙσλανδία – Κροατία
Ε’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
17/6ΣαμάραΚόστα Ρίκα – Σερβία
17/6Ροστόφ ον ΝτονΒραζιλία – Ελβετία
22/6Αγία ΠετρούποληΒραζιλία – Κόστα Ρίκα
22/6ΚαλίνινγκραντΣερβία – Ελβετία
27/6ΜόσχαΣερβία – Βραζιλία
27/6ΝίζνιΕλβετία – Κόστα Ρίκα
ΣΤ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
17/6ΜόσχαΓερμανία – Μεξικό
18/6ΝίζνιΣουηδία – Νότια Κορέα
23/6ΣότσιΓερμανία – Σουηδία
23/6Ροστόφ ον ΝτονΝότια Κορέα – Μεξικό
27/6ΚαζάνΝότια Κορέα – Γερμανία
27/6ΓεκατέρινμπουργκΜεξικό – Σουηδία
Ζ’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
18/6ΣότσιΒέλγιο – Παναμάς
18/6ΒόλγκογκραντΤυνησία – Αγγλία
23/6ΜόσχαΒέλγιο – Τυνησία
24/6ΝίζνιΑγγλία – Παναμάς
28/6ΚαλίνινγκραντΑγγλία – Βέλγιο
28/6ΣαράνσκΠαναμάς – Τυνησία
Η’ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
19/6ΜόσχαΠολωνία – Σενεγάλη
19/6ΣαράνσκΚολομβία – Ιαπωνία
24/6ΓεκατέρινμπουργκΙαπωνία – Σενεγάλη
24/6ΚαζάνΠολωνία – Κολομβία
28/6ΒόλγκογκραντΙαπωνία – Πολωνία
28/6ΣαμάραΣενεγάλη – Κολομβία
ΦΑΣΗ ΤΩΝ «16»
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
30/6Καζάν1ος 3ου ομίλου – 2ος 4ου ομίλου (50)
30/6Σότσι1ος 1ου ομίλου – 2ος 2ου ομίλου (49)
01/7Μόσχα1ος 2ου ομίλου – 2ος 1ου ομίλου (51)
01/7Νίζνι Νόβγκοροντ1ος 4ου ομίλου – 2ος 3ου ομίλου (52)
02/7Σαμάρα1ος 5ου ομίλου – 2ος 6ου ομίλου (53)
02/7Ροστόφ ον Ντον1ος 7ου ομίλου – 2ος 8ου ομίλου (54)
03/7Αγία Πετρούπολη1ος 6ου ομίλου – 2ος 5ου ομίλου (55)
03/7Μόσχα1ος 8ου ομίλου – 2ος 7ου ομίλου (56)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
06/07ΝίζνιΝικητής 49 – Νικητής 50 (57)
06/07ΚαζάνΝικητής 53 – Νικητής 54 (58)
07/07ΣαμάραΝικητής 55 – Νικητής 56 (60)
07/07ΣότσιΝικητής 51 – Νικητής 52 (59)
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
10/07Αγία ΠετρούποληΝικητής 57 – Νικητής 58 (61)
11/07ΜόσχαΝικητής 59 – Νικητής 60 (62)
ΑΓΩΝΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΘΕΣΗ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
14/07Αγία ΠετρούποληΗττημένος 61 – Ηττημένος 62

ΤΕΛΙΚΟΣ
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΠΟΛΗΑΓΩΝΑΣΣΚΟΡ
15/07ΜόσχαΝικητής 61 – Νικητής 62
ThrakiToday Xanthi

ThrakiToday Xanthi

Φόρμα επικοινωνίας

Όνομα

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο *

Μήνυμα *

Από το Blogger.