Widget by:Blogger Tips
PRESS ROOM
recent

Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων στην Περιφέρεια

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΞΑΝΘΗΣ

ΗΜΕΡΑ ΗΜΕΡ/ΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟ        ΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ
   
 
Α΄ΚΑΜ
17/04/2017 
 
Β΄ΚΑΜ
 
ΤΡΙΤΗ 
Α΄ΚΑΜ
18/04/2017Άκαρπο, Άνω Πολύσιτος, Βελοχώρι, Γρήγορο, Λευκόπετρα, Ρύμη, Σήμαντρα, Φίλια19 00  – 24.00Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(Δ.Δ. ΣΕΛΕΡΟΥ)
 
Β΄ΚΑΜ
Πίλημα, Ισαία, Γέρακας, Μέγα Εύμοιρο, Λυκοδρόμιο, Κομνηνά19 00  – 24.00Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 
Α΄ΚΑΜ
19/04/2017Κυψέλη, Γκιζέλα, Εξοχή, Κοσσός, Βανιάνο, Μικρό Τύμπανο, Μέγα Τύμπανο, Σεμέλη, Τοξότες, Γαλάνη, Θαλασσιά, Ποίμνη, Κοσμητή, Άγιος Αθανάσιος19 00  – 24.00Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
 
Β΄ΚΑΜ
Γλαύκη, Ζουμπούλιον, Μάνταινα,
Σιρόκον, Ωραίον, Κύκνος
19 00  – 24.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ  ΜΥΚΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ 
Α΄ΚΑΜ
20/04/2017Κουτσό, Συδινή, Σέλινο, Ν. Κεσσάνη, Π. Λάγος, Ποταμιά, Μάνδρα, Πεζούλα, Άβδηρα, Βελόνη, Μυρωδάτο, Γκιώνα19 00  – 24.00Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΒΔΗΡΩΝ)
 
Β΄ΚΑΜ
Δαφνώνας, Άνω & Κάτω Καρυόφυτο, Νεοχώρι, Άνω & Κάτω Ιωνικό, Σταυροχώρι, Πασχαλιά, Δρυμιά19 00  – 24.00Α.Τ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
(Δ.Δ. ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 
Α΄ΚΑΜ
21/04/2017Δέκαρχο, Ηλιοκέντημα, Κρεμαστή, Κύρνος, Μικροχώρι, Ορφανό, Παλαιό Όλβιο, Άβατο, Γαλάνη, Εξοχή, Βανιάνο, Γκιζέλα, Δάφνη, Κοσσός, Κυψέλη, Μέλισσα19 00  – 24.00Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
 
Β΄ΚΑΜ
Άνω Θέρμες, Μέσες Θέρμες, Λουτρά Θερμών, Μέδουσα, Κίδαρης19 00  – 24.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
 ΣΑΒΒΑΤΟ 
Α΄ΚΑΜ
22/04/2017 
 
Β΄ΚΑΜ
 
ΚΥΡΙΑΚΗ

 

Α΄ΚΑΜ
23/04/2017 
Νέα Αμισός, Νέο Εράσμιο, Δασοχώρι, Παλαιό Εράσμιο, Ραδιοσταθμός, Μάγγανα, Όλβιο, Τοξότες, Άγιος Αθανάσιος, Θαλασσιά, Κοσμητή, Μέγα Τύμπανο, Μικρό Τύμπανο, Ποίμνη, Σεμέλη
19 00  – 24.00Α.Τ. ΓΕΝΙΣΕΑΣ
(ΔΗΜΟΣ  ΤΟΠΕΙΡΟΥ)
 
Β΄ΚΑΜ
 
Μελίβια, Αιμόνιο, Δημάριο, Κοτύλη, Πάχνη
19 00  – 24.00Α.Τ. ΕΧΙΝΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΜΥΚΗΣ)
   

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ17/04/2017————————————-
ΤΡΙΤΗ18/04/2017Κυριακή, Μικρό Δέρειο, Ρούσσα, Γέρικο, Γονικό, Μεγάλο Φέρειο, Πετρόλοφος, Σιδηροχώρι 
07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ19/04/2017Τριφύλι, Ιτέα, Κοίλα, Μελία, Πυλαία, Πέπλος, Γεμιστή,  Κήποι07.00 – 14.00Α.Τ. ΦΕΡΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΠΕΜΠΤΗ20/04/2017Δαδιά, Γιαννούλη, Σιδηρώ, Λυκόφη, Λαγυνά 


07.00 – 14.00
Α.Τ. ΣΟΥΦΛΙΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ21/04/2017Αισύμη, Άβαντας, Νίψα, Πεύκα, Λουτρά, Αετοχώρι, Αγνάντια, Δορικό, Αρίστενο, Άνθεια07.00 – 14.00Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
   ΣΑΒΒΑΤΟ22/04/2017Κίρκη, Συκορράχη, Μέστη, Πέραμα, Κόμαρος, Αύρα, Πλάκα, Μεσημβρία, Δίκελλα 
08.00 – 13.00
Α.Τ. ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ

23/04/2017————————————-

ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ17/04/2017
ΤΡΙΤΗ18/04/2017Μάνδρα-Αγριάννη-Πρωτοκκλήσι-Βρυσικά-Κόρυμβος-Μαυροκκλήσι08.00-15.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΣΟΥΦΛΙΟΥ)
ΤΕΤΑΡΤΗ19/04/2017Δάφνη-Ελαφοχώρι-Λάδη-Πολιά-Αλεποχώρι-Αβδέλλα-Σαύρα-Κυανή19.00-02.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΠΕΜΠΤΗ20/04/2017Χανδράς-Χιονάδες-Βρύση-Δόξα-Μεγ.Δοξιπάρα-Μικ.Δοξιπάρα-Χελιδώνα 

19.00-02.00


Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ- ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ21/04/2017Σοφικό-Ρήγιο-Ασημένιο-Πύθιο-Πετράδες-Πραγγί-Ισαάκιο08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ
(ΔΗΜΟΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ)
ΣΑΒΒΑΤΟ22/04/2017Φυλάκιο-Αμμόβουνο-Θεραπειό-Μηλιά-Κόμαρα-Πεντάλοφος-Πετρωτά 

08.00-14.00

Α.Τ. ΔΙΚΑΙΩΝ – Α.Τ. ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ

23/04/2017



ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ ΚΙΝΗΤΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗΣ ΜΟΝΑΔΑΣ Δ.Α. ΡΟΔΟΠΗΣ

ΗΜΕΡΑΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟΩΡΑΡΙΟΑΡΜΟΔΙΟΤΗΤΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ17/04/2017
ΤΡΙΤΗ18/04/2017Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή 
17.00 – 00.00


Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ19/04/2017Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι 

08.00 – 14.00


Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΕΜΠΤΗ20/04/2017Κάμπος, Χαράδρα, Μικρός Κέχρος, Κέχρος, Χαμηλό, Άνω Καμπή, Κάτω Καμπή, Χλόη, Καλύβια, Βούρλα, Τσούκα, Κερασιά, Μοναστήρι 
17.00 – 00.00

Α.Τ. ΣΑΠΩΝ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ21/04/2017Ιάμπολη, Πάτερμα, Δαρμένη, Ραγάδα, Εσοχή, Πλαγιά, Στροφή, Νέδα, Αγιοχώρι, Ήπιο 
08.00 – 14.00

Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
 ΣΑΒΒΑΤΟ22/04/2017       —
ΚΥΡΙΑΚΗ

23/04/2017Δρύμη, Κάτω Δροσινή, Οργάνη, Σμιγάδα, Μυρτίσκη, Βυρσίνη, Δρανιά, Κύμη, Κάρδαμος, Σαρακινή

17.00-00.00Α.Τ. ΦΙΛΛΥΡΑΣ
(ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝ)
Thrakitoday

Thrakitoday

Από το Blogger.